در حال بارگذاری اطلاعات

-

فرش - فرهی

شركت توليدي فرش ماشيني  فرهي  شامل 3واحد توليد ي ميشود از جمله  شركت نساجي فرش فرخ سپهر كاشان ،شركت فرش كاشان ، شركت اطلس ريس  فعاليت خود را در سال 1369 آغاز نموده . اين گروه به عنوان توليد كننده نخ 100% پلي لستر فيلامنت جهت خاب فرش ماشيني و از معتبر ترين  شركت هاي توليد كننده فرش ماشيني است ودر حال...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

معرفی دستگاه ال جی استایلر (LG Styler)

پیش فروش دو برابر ال جی جی 7 تینکیو نسبت به G6 در سال گذشته

جشنواره ویژه تلویزیون های ال جی

ساعت هوشمند جدید ال جی موفق به کسب تاییدیه FCC‌ شد

همکاری ال جی و BTS در تیزر ویدیویی ال جی G7 تینکیو

نهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی

آبان 1396,13 سرویس خبری

مجموعه ی آقای فرش در نهمین نمایشگاه انواع کفپوش ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته که از 13 تا 16 شهریور ماه در سالن 8 و 9 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، آخرین دستاورد‌ها و برندهای اختصاصی خود را به نمایش گذاشت.
مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی با حضور مردانی مدیر نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت، دبیر انجمن صنایع نساجی ایران و مجری نمایشگاه کفپوش‌ها و جمعی از صاحبان صنایع نساجی برگزار شد.
مجموعه ی آقای فرش در این دوره با رویكردی متفاوت در فضایی به وسعت 507 مترمربع به عنوان بزرگترین غرفه در این دوره از نمایشگاه آخرین محصولات خود تحت برند های اختصاصی: فرش فرهی، فرش سرمایه، فرش سپهر، فرش آناهیتا، فرش آپادانا، فرش تیتانیوم و فرشواره را با بهترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ متنوع با استفاده از بهترین ماشین‌آلات و مواد اولیه مبتنی بر آخرین تکنولوژی و نوآوری‌ در معرض دید متخصصان و مصرف‌کنندگان قرار داد و میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان از طیف های مختلف بود.
هدف شرکت درنمایشگاه امسال تمرکز بر ارتباط با مشتری های صادراتی ، حضور پررنگ آقای فرش ومعرفی برند سرمایه و درنهایت برقراری ارتباط با سازمان ها و پیدا کردن درگاه جدید فروش تعریف شده بود.
گفتنی است در این دوره از نمایشگاه نشست های مختلفی در غرفه مجموعه ی آقای فرش با مسئولین و مدیران سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی از جمله مدیران و مسئولین بانک های ملی، خاورمیانه، گردشگری و … همچنین متخصصین صنعت نساجی به ویژه صنعت فرش ماشینی در جهت افزایش بهره‌وری و توسعه خطوط تولید برگزار شد.
همچنین غرفه مجموعه ی آقای فرش در بخش بازرگانی خارجی، شاهد استقبال سفیران، نمایندگان و تجار خارجی از کشورهای: روسیه، ، قطر، ترکیه، عراق، عمان و . . . بود که در این رابطه نیز مذاکره های موثری در جهت افزایش همکاری های فی مابین انجام و نخستین اقدامات افزایش مناسبات صادراتی برند های اختصاصی آقای فرش آغاز گردید.
در نمایشگاه امسال 112 تولیدکننده داخلی به عرضه آخرین دستاوردهای خود در زمینه انواع کفپوش ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته اقدام کرده‌اند که نسبت به نمایشگاه سال قبل از نظر تعداد شرکت‌کننده و فضای نمایشگاهی به ترتیب 5 و 20 درصد رشد داشته است.

منبع: فرش فرهی

المللیالمللی بینالمللی فرشالمللی ماشینیالمللی نمایشگاهالمللی نهمینبینبین المللیبین فرشبین ماشینیبین نمایشگاهبین نهمینفرشفرش المللیفرش بینفرش ماشینیفرش نمایشگاهفرش نهمینماشینیماشینی المللیماشینی بینماشینی فرشماشینی نمایشگاهماشینی نهمیننمایشگاهنمایشگاه المللینمایشگاه بیننمایشگاه فرشنمایشگاه ماشینینمایشگاه نهمیننهمیننهمین المللینهمین بیننهمین فرشنهمین ماشینینهمین نمایشگاه