در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

برگزاری مراسم تجلیل از الوان به عنوان حامی حقوق مصرف کنندگان

مانیتور لنوو ThinkVision P44W همراه با قابلیت‌های مدرن مخصوص حرفه‌ای‌ها و گیمرها معرفی شد

پاکشوما برگزیده شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی گردید

معرفی کمپانی ال جی از یک مانیتور 4K جدیددر کشور ژاپن.

رونمایی از تلویزیون های QLED 2019 سامسونگ در نمایشگاه فروم 2019

بهمن 1397,28 سرویس خبری لوازم خانگی

تلویزیون های QLED 2019 سامسونگ در نمایشگاه فروم 2019 رونمایی می‌شوند

یکی از اهداف اصلی شرکت سامسونگ در نمایشگاه فروم 2019 عرضه محصولات ویژه‌ای چون تلویزیون های QLED 2019 و زندگی متصل با محوریت بیکسبی جدید (New Bixby) خواهد بود.

شرکت سامسونگ تصمیم دارد در نمایشگاه فروم 2019 جدیدترین محصولات و راهکارهای تجاری خود را به نمایش عموم بگذارد. در این نمایشگاه دو ماهه، محصولات راهبردی مانند سریتلویزیون های QLED 2019 و محصولات ویژه منطقه‎ای به نمایش گذاشته خواهد شد. علاوه بر این راهکارهای سامسونگ برای زندگی متصل نیز با محوریت بیکسبی جدید (New Bixby)، بخش دیگری از این نمایشگاه خواهند بود. بیکسبی جدید، پلتفرم سامسونگ برای هوش مصنوعی است و به همه شرکت‎ها امکان خواهد داد تا از طریق آن با محصولات سامسونگ ارتباط برقرار کنند.

برنامه سامسونگ در نمایشگاه فروم 2019
بخش اول این رخداد فروم اروپایی سامسونگ است که طی آن نمایندگان رسانه و شرکای شرکت از مناطق اروپا، آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین به شهر پورتوی پرتغال دعوت خواهند شد. این بخش از نمایشگاه در روزهای 12 تا 22 فوریه برگزار می‎شود. در بخش دوم در فاصله روزهای 7 تا 11 مارس نیز سامسونگ میزبان نمایندگان رسانه و شرکت‎های حوزه خاورمیانه و کشورهای مشترک‌المنافع در شهر آنتالیای ترکیه خواهد بود. قسمت نهایی این رخداد، یعنی فروم آسیای جنوب شرقی نیز در روزهای 25 و 26 مارس در سنتوسای سنگاپور پذیرای شرکای اصلی تجاری سامسونگ است.

امسال دهمین دوره نمایشگاه فروم برگزار می‎شود و به همین مناسبت سامسونگ قصد دارد راهبرد و چشم اندازی تجاری خود را با استفاده از مفهوم سامسونگ پلازا با شرکای کلیدی خود به اشتراک بگذارد. از نظر سامسونگ، پلازا جایی است که مردم می‌‏توانند در آن گرد هم آمده، با هم ملاقات، تعامل و ارتباط برقرار کنند. وای‏اچ لی، مدیر بازاریابی جهانی سامسونگ می‏‌گوید:

خیلی خوشحالیم که سامسونگ امسال در دهمین نمایشگاه فروم با شرکای تجاری خود ملاقات می‌‏کند. ما در مسیر خود همچنان متعهد به تلاش برای انجام کارهایی هستیم که زمانی غیر ممکن به نظر می‏‌آمد و در این مسیر با تکیه بر هوش مصنوعی و اینترنت اشیا به دنبال ایجاد تجربه کاربری جدید برای مصرف‌کنندگان خواهیم بود نه اینکه صرفا دستگاه‏‌های مختلف را به هم متصل کنیم.
سری کامل تلویزیون های QLED 2019
شرکت سامسونگ در مقام پیشتاز صنعت تلویزیون در 13 سال گذشته، قرار است مجموعه کامل سری تلویزیون های QLED 2019 خود را در این نمایشگاه معرفی کند. این محصولات امسال در بیش از 60 بازار عرضه خواهند شد. به این ترتیب سامسونگ با افزایش مداوم سهم خود از بازار تلویزیون‎های 8K، غلبه خود را بر بازار تلویزیون‏ های بالارده حفظ خواهد کرد.
جانگسو چو، معاون بخش نمایشگرهای سامسونگ می‎گوید:

ما سال گذشته شاهد اعتماد و علاقه گسترده کاربران به تلویزیون های QLED سامسونگ بودیم. اما امسال تلویزیون‎های 8K و 4K ما، فاصله تلویزیون‏‌های فوق بزرگ با محصولات عادی بازار را بسیار بیشتر خواهند کرد و ما با افتخار نوآورترین و فراگیرترین سری محصولات خود را در این مجموعه عرضه خواهیم کرد.
محصولات اصلی عرضه شده در سری QLED 2019 شامل مدل 8K Q900R است در اندازه‎های 65 تا 98 اینچی عرضه می‎شود. مدل‏‌های Q90R, Q80R, Q70R, Q60R با کیفیت 4K نیز در اندازه‏های 43 تا 82 اینچ به بازار عرضه خواهند شد. سری جدید تلویزیون‏ های QLED سامسونگ در مجموع شامل 20 مدل مختلف از جمله تلویزیون‌های فوق بزرگ است.

از جمله قابلیت‌‏های سری QLED 2019 می‏‌توان به فناوری زاویه دید فوق عریض اشاره کرد که کیفیت تصویر فوق‌العاده واضح، رنگ مشکی کاملا تیره و زاویه دید بسیار بزرگی را در اختیار بیننده قرار می‌‏دهد. فناوری پردازنده کوانتومی که نخستین بار در سری 8K تلویزیون‏ های سامسونگ عرضه شد، اکنون در مدل‏‌های 4K نیز به کار گرفته شده تا با استفاده از هوش مصنوعی امکان تقویت تصویر با هر کیفیت اولیه تا سطح 4K را داشته باشد.

قابلیت بیکسبی جدید نیز به کاربر امکان می‎دهد به راحتی و از طریق فرمان‏‌های صوتی در راهنمای Universal Guide سامسونگ، به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. این راهنما بر اساس انتخاب‎ها و عادت‌های قبلی کاربر، محتواهایی را به او پیشنهاد می‏‌دهد. این سری از تلویزیون‏ های سامسونگ برای اولین‏ بار از AirPlay 2 و اپلیکیشن‎های iTunes Movies و TV Shows شرکت اپل پشتیبانی کرده است. این محصولات اکنون همچنین از الکسای شرکت آمازون و Google Assistant نیز پشتیبانی می‌‏کنند و کاربر می‏‌تواند مواردی مانند روشن و خاموش کردن تلویزیون‌ و تغییر میزان صدا را با فرامین صوتی ساده انجام دهد.

منبع: گجت نیوز

 

20192019 QLED2019 از2019 تلویزیون2019 در2019 رونمایی2019 سامسونگ2019 فروم2019 نمایشگاه2019 هایQLEDQLED 2019QLED ازQLED تلویزیون‌QLED درQLED رونماییQLED سامسونگQLED فرومQLED نمایشگاهQLED هایازاز 2019از QLEDاز تلویزیوناز دراز رونماییاز سامسونگاز فروماز نمایشگاهاز هایتلویزیونتلویزیون 2019تلویزیون‌ QLEDتلویزیون ازتلویزیون درتلویزیون رونماییتلویزیون سامسونگتلویزیون فرومتلویزیون نمایشگاهتلویزیون هایدردر 2019در QLEDدر ازدر تلویزیوندر رونماییدر سامسونگدر فرومدر نمایشگاهدر هایرونماییرونمایی 2019رونمایی QLEDرونمایی ازرونمایی تلویزیونرونمایی دررونمایی سامسونگرونمایی فرومرونمایی نمایشگاهرونمایی هایسامسونگسامسونگ 2019سامسونگ QLEDسامسونگ ازسامسونگ تلویزیونسامسونگ درسامسونگ رونماییسامسونگ فرومسامسونگ نمایشگاهسامسونگ هایفرومفروم 2019فروم QLEDفروم ازفروم تلویزیونفروم درفروم رونماییفروم سامسونگفروم نمایشگاهفروم هاینمایشگاهنمایشگاه 2019نمایشگاه QLEDنمایشگاه ازنمایشگاه تلویزیوننمایشگاه درنمایشگاه رونمایینمایشگاه سامسونگنمایشگاه فرومنمایشگاه هایهایهای 2019های QLEDهای ازهای تلویزیونهای درهای رونماییهای سامسونگهای فرومهای نمایشگاه