در حال بارگذاری اطلاعات

-

سامسونگ

سامسونگ الکترونیکس، از زمان تأسیسش در شهر سوون کره، همچنان رشد کرده، به پیشتازی در زمینه فناوری اطلاعات در جهان تبدیل شده است و بیش از 200 شرکت فرعی را در سراسر جهانمدیریت می‌کند. محصولات این شرکت شامل لوازم خانگی مثل تلویزیون‌، مانیتور، یخچال، و ماشین لباسشویی، و همچنین محصولات اصلی ارتباطات راه د...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

معرفی دستگاه ال جی استایلر (LG Styler)

پیش فروش دو برابر ال جی جی 7 تینکیو نسبت به G6 در سال گذشته

جشنواره ویژه تلویزیون های ال جی

ساعت هوشمند جدید ال جی موفق به کسب تاییدیه FCC‌ شد

همکاری ال جی و BTS در تیزر ویدیویی ال جی G7 تینکیو

خرید از سامسونگ + هدیه سرویس تلویزیون اینترنتی “آیو”

شهریور 1396,08 سرویس خبری

سرویس آیو یک سرویس جدید و بی نظیر است که روی تمامی تلویزیون های هوشمند سامسونگ فعال شده است.

با استفاده از سرویس آیو شما می توانید برنامه های تلویزیونی را در هر ساعتی که مایل هستید تماشا کنید. همچنین به همه برنامه های شبکه های سیما تا 7 روز بعد از پخش دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این ” آیو” تلویزیون شما را تبدیل به یک گنجینه ای از فیلم ها و سریال های بروز داخلی و خارجی خواهد کرد. در این سرویس حتی سریالهای قدیمی هم قابل دسترس است و می توانید از این آرشیو ارزشمند لذت ببرید.

جهت دسترسی به سرویس تلویریون اینترنتی آیو کافیست پس از اتصال تلویزیون خود به اینترنت،آیو را از روی Smart Hub  فعال نمایید و یا در هنگام نصب از نماینده نصب درخواست فعالسازی آیو را بنمایید.

و خریدران محترم می توانند از 27 بهمن ماه با خرید و نصب تلویزیون های هوشمند سامسونگ، بسته به مدل انتخابی  از شش ماه اشتراک رایگان طلایی و نقره ای بهرمند شوند.