در حال بارگذاری اطلاعات

-

بانک شهر

سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه ای معادل یک هزار و پانصد میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند. تأمین نیاز شهرداری ها به اعتبارات کلان، تأمین...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

توسعه خدمت ” تنخواه کارت رفاه “

معرفی جدیدترین سیستم پرداخت پایانه‌های فروش در الکامپ

برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت به پرداخت ملت با حضور بیش از 98 درصد سهامداران

مراسم تجلیل از بانک ملت در ششمین جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران برگزار شد

اهدای جایزه رتبه نخست هشتمین همایش بانک‌داری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به مدیرعامل به‌پرداخت ملت

ادامه خدمات رسانی بانک شهر به زائران حسینی تا پایان ماه صفر

آبان 1396,20 سرویس خبری اخبار و رویداد ها

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به گستردگی خدمات بانک شهر به زائران حسینی در ایام اربعین گفت: خدمات رسانی این بانک به زائران حسینی تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.حسین محمدپورزرندی با بیان این مطلب، افزود: از دهه دوم ماه محرم برنامه‌ریزی‌های لازم براي نصب خودپردازهای ثابت و سیار و همچین استقرار پیشخوان‌های شهرنت برای ارایه خدمات بانکی به زائران اربعین حسینی در مرزهای کشور انجام شد.

وی با اشاره به این‌که برنامه ریزی های لازم برای ارایه خدمات به زائران در شهرهای زیارتی عراق به ویژه شهر کربلا نیز انجام شده بود، افزود: متاسفانه تلاش بسیاری انجام شد تا خدمات بانکی کاملی به زائران اربعین حسینی در داخل خاک کشور عراق ارایه شود، اما به دلیل وجود برخی از مشکلات در دریافت مجوز، این اقدام در سال جاری مسیر نشد.

پورزرندی تصریح کرد: با این وجود، خوشبختانه تنوع و تسهیل در ارائه و دریافت خدمات بانکی موجب شد تا امسال نیز خدمات این بانک در مرزهای کشور مورد استقبال قرار گیرد. مدیرعامل بانک شهر با اشاره به افزایش خدمت رسانی در 3 استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان خاطرنشان کرد: عملیات پول رسانی به خودپردازهای بانک شهر در این استان‌ها به صورت شبانه روزی انجام شد تا خللی در خدمات رسانی به هموطنان ایجاد نشود.

وی با اشاره به این ‌که ارائه خدمات در مرزها طی هفته آینده نیز ادامه دارد، گفت: همچنین استقبال و پذیرایی از زائران حسینی در موکب‌های این بانک در مرزهای کشور با عراق تا پایان بازگشت زائران و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت. پورزرندی ادامه داد: راهبران بانک شهر نیز در محل استقرار خودپردازها و همچین پیشخوان‌های شهرنت این بانک، برای هرگونه راهنمایی و پاسخگویی به هموطنان حضور مستمر خواهند داشت.

منبع: بانک شهر

ادامهادامه بانکادامه بهادامه پایانادامه تاادامه حسینیادامه خدماتادامه رسانیادامه زائرانادامه شهرادامه صفرادامه ماهبانکبانک ادامهبانک بهبانک پایانبانک تابانک حسینیبانک خدماتبانک رسانیبانک زائرانبانک شهربانک صفربانک ماهبهبه ادامهبه بانکبه پایانبه تابه حسینیبه خدماتبه رسانیبه زائرانبه شهربه صفربه ماهپایانپایان ادامهپایان بانکپایان بهپایان تاپایان حسینیپایان خدماتپایان رسانیپایان زائرانپایان شهرپایان صفرپایان ماهتاتا ادامهتا بانکتا بهتا پایانتا حسینیتا خدماتتا رسانیتا زائرانتا شهرتا صفرتا ماهحسینیحسینی ادامهحسینی بانکحسینی بهحسینی پایانحسینی تاحسینی خدماتحسینی رسانیحسینی زائرانحسینی شهرحسینی صفرحسینی ماهخدماتخدمات ادامهخدمات بانکخدمات بهخدمات پایانخدمات تاخدمات حسینیخدمات رسانیخدمات زائرانخدمات شهرخدمات صفرخدمات ماهرسانیرسانی ادامهرسانی بانکرسانی بهرسانی پایانرسانی تارسانی حسینیرسانی خدماترسانی زائرانرسانی شهررسانی صفررسانی ماهزائرانزائران ادامهزائران بانکزائران بهزائران پایانزائران تازائران حسینیزائران خدماتزائران رسانیزائران شهرزائران صفرزائران ماهشهرشهر ادامهشهر بانکشهر بهشهر پایانشهر تاشهر حسینیشهر خدماتشهر رسانیشهر زائرانشهر صفرشهر ماهصفرصفر ادامهصفر بانکصفر بهصفر پایانصفر تاصفر حسینیصفر خدماتصفر رسانیصفر زائرانصفر شهرصفر ماهماهماه ادامهماه بانکماه بهماه پایانماه تاماه حسینیماه خدماتماه رسانیماه زائرانماه شهرماه صفر