در حال بارگذاری اطلاعات

-

بیمه - پارسیان

بیمه پارسیان یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی در ایران است. این شرکت از تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۲ آغاز به فعالیت کرده است. رسالت  بيمه پارسيان ، ايجاد سازماني جهاني تراز ، رقابت پذير، متعهد نسبت به جامعه و پيشگام درارائه خدمات متمايز به اشخاص حقيقي  وحقوقي  براي پوشش ريسک ها  و جبران خسارت ها  و همچنين ارائه...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

توسعه خدمت ” تنخواه کارت رفاه “

معرفی جدیدترین سیستم پرداخت پایانه‌های فروش در الکامپ

برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت به پرداخت ملت با حضور بیش از 98 درصد سهامداران

مراسم تجلیل از بانک ملت در ششمین جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران برگزار شد

اهدای جایزه رتبه نخست هشتمین همایش بانک‌داری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به مدیرعامل به‌پرداخت ملت

کسب رتبه بین المللی در صنعت بیمه توسط بیمه پارسیان

شهریور 1396,27 سرویس خبری بانک و بیمه

موسسه CI یکی از معتبرترین موسسات رتبه بندی در سطح بین الملل می باشد که از سال ۱۹۸۲ در زمینه رتبه بندی فعالیت می نماید و شرکت ها، بانک ها و موسسات مالی را در حدود ۴۰ کشور رتبه بندی می نماید. این موسسه در تاریخ ۲۲ اگوست ۲۰۱۷ برابر با ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ پس از بررسی محیط کلان کشور، صنعت بیمه و در نهایت وضعیت شرکت ، رتبه داخلی و بین المللی اعتباری بیمه پارسیان در صنعت بیمه کشور را اعلام کرد.

این موسسه رتبه شرکت بیمه پارسیان در سطح بين المللي را BB– گزارش نموده و همچنین رتبه کوتاه مدت و بلند مدت در سطح داخلی شرکت بیمه پارسیان را نیز منتشر کرده که در کوتاه مدت ۱A و در بلند مدت – AA می باشد. براساس گزارش شرکت CI چشم انداز بلند مدت و کوتاه مدت داخلی و خارجی شرکت بیمه پارسیان هر دو در وضعيت با ثباتي قراردارند.

موسسه CI معتقد است که استراتژی و مدل کسب و کار شرکت بیمه پارسیان نقطه قوت این شرکت می باشد که منجر به مدل کسب و کار پایدار و سود آوری مناسب گردیده و بر این باور است که شرکت بیمه پارسیان پيشرو در بازار صنعت بیمه در بحث سود آوری می باشد. همچنین طی بررسی های خود به این نتیجه رسیده است که در سه سال گذشته رشد شرکت بیمه پارسیان در حدود ۳۰ درصد بوده است. تمامی این موارد طی گزارشی کامل به بیمه پارسیان ابلاغ شده و در وب سایت CI نیز قابل مشاهده می باشد.

منبع: قطره

المللیالمللی بیمهالمللی بینالمللی پارسیانالمللی توسطالمللی درالمللی رتبهالمللی صنعتالمللی کسببیمهبیمه المللیبیمه بینبیمه پارسیانبیمه توسطبیمه دربیمه رتبهبیمه صنعتبیمه کسببینبین المللیبین بیمهبین پارسیانبین توسطبین دربین رتبهبین صنعتبین کسبپارسیانپارسیان المللیپارسیان بیمهپارسیان بینپارسیان توسطپارسیان درپارسیان رتبهپارسیان صنعتپارسیان کسبتوسطتوسط المللیتوسط بیمهتوسط بینتوسط پارسیانتوسط درتوسط رتبهتوسط صنعتتوسط کسبدردر المللیدر بیمهدر بیندر پارسیاندر توسطدر رتبهدر صنعتدر کسبرتبهرتبه المللیرتبه بیمهرتبه بینرتبه پارسیانرتبه توسطرتبه دررتبه صنعترتبه کسبصنعتصنعت المللیصنعت بیمهصنعت بینصنعت پارسیانصنعت توسطصنعت درصنعت رتبهصنعت کسبکسبکسب المللیکسب بیمهکسب بینکسب پارسیانکسب توسطکسب درکسب رتبهکسب صنعت