در حال بارگذاری اطلاعات

-

به - پرداخت - ملت

شرکت به پرداخت ملت (سهامی خاص) با هدف توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی فعالیت خود را از سال 1384 بعنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (PSP(Payment Service Provider با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده است، همچنین پس از تشکیل شرکت شاپرک در سال 1391 مجوزهای لازم جهت ادام...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

اعطای گواهی‌نامه شرکت خلاق به فروشگاه اینترنتی اُکالا

مدیر عامل جدید صنایع شیر ایران منصوب شد

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

“جشنواره رو به راه باشید” به پرداخت ملت

خرداد 1396,31 سرویس خبری

شرکت به پرداخت ملت با هدف ترویج و ترغیب فرهنگ پرداخت الکترونیک و تکریم و قدردانی از هموطنان، جشنواره ای تحت عنوان”روبه راه باشید” را برگزار می کند. مرحله اول این جشنواره از  ۱۹ خردادماه شروع شده است و  تا ۲۶ تیرماه سال جاری در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.جامعه هدف این جشنواره،  تمامی دارندگان کار‌ت‌های شتابی به شرط استفاده از پایانه های فروشگاهی به پرداخت ملت در سراسر کشور هستند.
دارندگان کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می توانند با هر تراکنش با مبلغ ۳۵۰ هزار ریال یا بالاتر، هر تراکنش خرید شارژ ۵۰.۰۰۰ ریال یا بالاتر، هر تراکنش پرداخت قبض ۳۵۰.۰۰۰ ریال یا بالاتر و جمع آوری وتکمیل  شعار «رو به راه باشید » مندرج در رسیدهای خرید در طول یک هفته، در این جشنواره شرکت کنند.
رسیدهای جمع آوری شده باید الزاما متعلق به یک شخص و یک کارت عضوشتابی باشد . رسیدها شامل ۴ بخش و از کلمات مجزای  شعار روبه راه باشید شامل «رو »  «به» «راه » «باشید »  حاصل شده است که در صورت تکمیل این ۴ بخش، جزو برندگان محسوب می شوند .

منبع: ایلنا

"جشنواره باشید""جشنواره به"جشنواره پرداخت"جشنواره راه"جشنواره رو"جشنواره ملتباشید"باشید" "جشنوارهباشید" بهباشید" پرداختباشید" راهباشید" روباشید" ملتبهبه "جشنوارهبه باشید"به پرداختبه راهبه روبه ملتپرداختپرداخت "جشنوارهپرداخت باشید"پرداخت بهپرداخت راهپرداخت روپرداخت ملتجشنوارهراهراه "جشنوارهراه باشید"راه بهراه پرداختراه روراه ملترورو "جشنوارهرو باشید"رو بهرو پرداخترو راهرو ملتملتملت "جشنوارهملت باشید"ملت بهملت پرداختملت راهملت رو