جشنواره برند محبوب
لینک‌های مفید
جشنواره فروش
بانک ایران زمین جشنواره مشتریان شتابی برگزار می‌کند

جشنواره مشتریان شتابی خدمات بانکداری الکترونیک بانک ایران زمین، ویژه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بانک ایران زمین اعلام‌کرد: در این طرح که به مناسبت برگزاری نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه راه‌اندازی شده، بازدیدکنندگان از غرفه بانک و مراجعه‌کنندگان به سایت باشگاه مشتریان بانک ایران زمین می‌توانند در طول مدت ۴ روز برگزاری نمایشگاه با ورود به صفحه جشنواره در وب‌سایت باشگاه مشتریان ضمن رویت امتیاز کارت بانکی خود (همه کارت‌های شبکه شتاب بانکی)، در قرعه‌کشی این طرح شرکت کنند.

بنابر اعلام این بانک، مشتریان شتابی خدمات بانکداری بانک ایران زمین می‌توانند علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی ویژه نمایشگاه در صورت افتتاح حساب نزد یکی از شعب بانک ایران زمین، 1500 امتیاز تشویقی برای شرکت در قرعه‌کشی‌های باشگاه مشتریان دریافت کنند.

بر اساس اعلام بانک ایران زمین، همچنین مشتریان خدمات بانکداری الکترونیک بانک می‌توانند با انجام تراکنش‌های مختلف از طریق دستگاه‌های ATM بانک ایران زمین با افزایش امتیاز شانس خود را در دریافت جایزه افزایش دهند.

بانک ایران زمین اعلام‌کرد: دارنده هر کارت شتاب بانکی که هستید، می‌توانید با مراجعه به سایت باشگاه مشتریان یا غرفه بانک ایران زمین در سالن ۳۸ غرفه ۴۰۸، نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه حضور خود را در قرعه‌کشی ویژه نمایشگاه به ثبت رسانید.


منبع :ویوان نیوز
http://irantopbrands.org/