جشنواره برند محبوب
لینک‌های مفید
سرویس خبری برندها

سرویس خبری برندها

فروش اعتباری منعطف سه محصول ایران خودرو
فروش اعتباری منعطف سه محصول ایران خودرو

خودروهای پژو۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ و سورن ای.ال.ایکس توربوشارژ از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه،۲۱ آذرماه به صورت اعتباری منعطف عرضه خواهد شد.

 

در شرایط فروش اعتباری منعطف حداقل پیش پرداخت و مدت زمان نهائی بازپرداخت اقساط از سوی ایران خودرو تعیین می شود اما میزان پیش پرداخت بیشتر و همچنین انتخاب تعداد اقساط و چک های بازپرداخت به عهده خود مشتری است و می تواند با واریز وجه بیشتر یا انتخاب مدت بازپرداخت کمتر، خودرو را با نرخ سود کمتر خریداری کند.

 

در طرح فروش اعتباری منعطف آذرماه ایران خودرو، پژو۲۰۶ تیپ ۲ با حداقل مبلغ پیش پرداخت ۱۹میلیون تومان، تیپ۵ با ۲۱میلیون تومان و سورن توربوشارژ با ۲۴میلیون تومان پیش پرداخت عرضه خواهد شد.

 

نرخ سود این طرح از ۱۰ تا ۲۲درصد و مدت بازپرداخت آن از ۶ تا ۱۸ماه برنامه ریزی شده و موعد تحویل نیز ۳۰ روز کاری پس از تکمیل فرآیند ثبت نام خواهد بود.

 

رنگ های قابل عرضه در طرح فروش اعتباری منعطف آذرماه ایران خودرو، خاکستری، سفید، مشکی، نقره ای، گیلاسی، آبی متالیک و قرمز دو پوششه برای خودروهای ۲۰۶ و سفید، مشکی، آبی کبود و خاکستری متالیک برای سورن توربوشارژ در نظر گرفته شده است.

 

متقاضیان می توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور از مزایای این طرح بهره مند شوند.


منبع :ایران خودرو
جشنواره ملي برندهاي برتر محبوب مصرف كنندگان
پیشخوان
کافه بازاریابی
گلستان