جشنواره برند محبوب
لینک‌های مفید
سرویس خبری برندها

سرویس خبری برندها

ردخبرمرگ افراد به دلیل استفاده از فرآورده های خورا کی مانند نوشابه های گازدار توسط مدیرکل نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو
ردخبرمرگ افراد به دلیل استفاده از فرآورده های خورا کی مانند نوشابه های گازدار توسط مدیرکل نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو

مدیرکل نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، اخبار مرگ افراد به دلیل استفاده از فرآورده های خوراکی مانند نوشابه های گازدار را رد کرد.

بهروز جنت افزود: استفاده از محصولات دارای نشان سازمان غذا و دارو، هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

وی، این موضوع را با اشاره به انتشار شایعاتی در فضای مجازی مانند مرگ افراد به دلیل استفاده از فرآورده هایی همچون نوشیدنی های گازدار و فرآورده های گوشتی عنوان کرد و اینکه در این شایعات عنوان شده است، فرآورده های یاد شده دارای ویروس ناشناخته ای هستند.

جنت اظهارکرد: با اندکی دقت در متون انتشار یافته در فضای مجازی به آسانی روشن می شود که عمده مطالب مطرح شده در این باره غیر علمی و غیر واقعی است و در بسیاری موارد به قصد تخریب شرکت های رقیب، صورت می گیرد.

این مقام مسئول در سازمان غذا و دارو به مردم توصیه کرد تا به اخبار با منابع نامعتبر، اعتماد نکنند و از آن مهم تر این گونه شایعات و خبرهای مشکوک را انتشار ندهند.

مدیرکل نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، ادامه داد: نظارت های دقیق و کارشناسانه در سه سطح مسئولان فنی کارخانه ها، بازرسان سازمان غذا و معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و طرح نظارت بر سطح عرضه، موسوم به PMS به صورت مستمر و منسجم در حال انجام است.

جنت خاطرنشان کرد: مردم مطمئن باشند در صورت استفاده از محصولات دارای نشان سیب سلامت سازمان غذا و دارو، هیچ خطری سلامت آنها را تهدید نمی کند.

وی همچنین از نیروی انتظامی خواست برای پیشگیری از انتشار چنین اخبار کذبی از طریق پلیس فتا اقدامات لازم را در جهت شناسایی مشوش کننده اذهان مردم انجام دهند.


منبع :روزنامه هفت صبح
جشنواره ملي برندهاي برتر محبوب مصرف كنندگان
پیشخوان
کافه بازاریابی
گلستان