جشنواره برند محبوب
لینک‌های مفید
سرویس خبری برندها

سرویس خبری برندها

راه‌اندازی IPTV توسط کانون پرورش فکری کودکان
راه‌اندازی IPTV توسط کانون پرورش فکری کودکان

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور از تولید کتابهای الکترونیکی و گویا در این کانون از امسال با هدف استفاده از فناوریهای نوین خبر داد.

علیرضا حاجیان زاده گفت: تاکنون 20 عنوان کتاب الکترونیکی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور تولید شده و تا پایان سال 94 تعداد 10 عنوان کتاب الکترونیکی دیگر نیز تولید و به پنج زبان ترجمه می‌شود.

وی با اشاره به عضویت کودکان نابینا در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، افزود: تولید کتابهای گویا نیز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در دست اقدام است.
حاجیان زاده تاکید کرد: برای کودکان و نوجوانان با نیازهای خاص، شامل کودکان دارای مشکلات جسمی‌حرکتی و نابینا و غیره مراکز فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پنج مرکز در تهران راه‌اندازی شده است و تا پایان سال 94 در تمام مراکز استانها راه‌اندازی می‌شود.
وی از راه‌اندازی سامانه تلویزیون اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور(IPTV) روز دوشنبه بیستم مهر 94 در تهران خبر داد و افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با راه‌اندازی این تلویزیون، امکان دسترسی کودکان در هر زمان و مکان به فیلم های مناسب شرایط سنی آنها را فراهم کرده است.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور یاد آور شد: یک میلیون و 300 هزار نفر در کانون‌های زبان خارجی و حدود یک و نیم میلیون کودک و نوجوان در کتابخانه های مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کشور عضویت دارند.
علیرضا حاجیان زاده همزمان با هفته ملی کودک، سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان را افتتاح کرد و این مجموعه با افتتاح این بخش تکمیل شد.
پانزدهم تا بیست و یکم مهر هفته ملی کودک نامگذاری شده است.

منبع :ایرنا
جشنواره ملي برندهاي برتر محبوب مصرف كنندگان
پیشخوان
کافه بازاریابی
گلستان