در حال بارگذاری اطلاعات

-

سامسونگ

سامسونگ الکترونیکس، از زمان تأسیسش در شهر سوون کره، همچنان رشد کرده، به پیشتازی در زمینه فناوری اطلاعات در جهان تبدیل شده است و بیش از 200 شرکت فرعی را در سراسر جهانمدیریت می‌کند. محصولات این شرکت شامل لوازم خانگی مثل تلویزیون‌، مانیتور، یخچال، و ماشین لباسشویی، و همچنین محصولات اصلی ارتباطات راه د...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

تجربه ای جدید با هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro)

شاتل موبایل از عرضه‌ی بسته‌های افزایشی جدید و مقرون به صرفه خود رونمایی کرد

امکان مخفی کردن حفره دوربین گلکسی اس ده (Samsung Galaxy S10)

کاور LED گلکسی اس ۱۰ یک افکت پر زرق و برق در اختیار کاربر قرار می‌دهد

عرضه گوشی سامسونگ مدل A40 به بازار

اسفند 1397,11 سرویس خبری اخبار و رویداد ها

سامسونگ گلکسی A40 در راه ورود به بازار

پس از معرفی گوشی های گلکسی ای 50، ای 30 و ای 10 در کشور هند، حالا ظاهرا گلکسی ای 40 به عنوان دیگر عضو جدید این خانواده در راه است. راه‌اندازی صفحه پشتیبانی سامسونگ گلکسی A40 در آلمان، خبر از ورود آن به بازار در آینده نزدیک را می‌دهد.

 

اخیرا گزارش شد که به زودی، گلکسی ای 90 با تجهیز به دوربین کشویی و گردان معرفی می‌شود. اما شاید کمپانی کره‌ای، گلکسی A40 را زودتر از آن عرضه کند. به تازگی صفحه پشتیبانی محصولی با شماره مدل SM-A405FN/DS در وب‌سایت سامسونگ آلمان آغاز به کار کرده که نشانه‌ای از عرضه‌ی قریب‌الوقوع این گوشی هوشمند است.

احتمالا سامسونگ گلکسی A40 را در قامت یک دستگاه میان رده و با مشخصاتی بین مدل‌های A30 و A50 ملاقات خواهیم کرد. البته در سایت آلمانی زبان کمپانی، به جزئیاتی دراین‌باره اشاره نشده است؛ اما پیش‌تر نتایج تست گیک‌بنچ حاکی از وجود تراشه اگزینوس 7885، چهار گیگ رم و سیستم عامل اندروید 9 پای در این گوشی بود. با این حال هنوز سایز صفحه نمایش، تعداد دوربین‌ها، ظرفیت باتری و موقعیت حسگر اثر انگشت دستگاه، مجهول باقی مانده است.

منبع:گجت نیوز

 

A40A40 بازارA40 بهA40 سامسونگA40 عرضهA40 گوشیA40 مدلبازاربازار A40بازار بهبازار سامسونگبازار عرضهبازار گوشیبازار مدلبهبه A40به بازاربه سامسونگبه عرضهبه گوشیبه مدلسامسونگسامسونگ A40سامسونگ بازارسامسونگ بهسامسونگ عرضهسامسونگ گوشیسامسونگ مدلعرضهعرضه A40عرضه بازارعرضه بهعرضه سامسونگعرضه گوشی‌عرضه مدلگوشیگوشی A40گوشی بازارگوشی بهگوشی سامسونگگوشی‌ عرضهگوشی مدلمدلمدل A40مدل بازارمدل بهمدل سامسونگمدل عرضهمدل گوشی