در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

تجربه ای جدید با هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro)

شاتل موبایل از عرضه‌ی بسته‌های افزایشی جدید و مقرون به صرفه خود رونمایی کرد

عرضه گوشی سامسونگ مدل A40 به بازار

امکان مخفی کردن حفره دوربین گلکسی اس ده (Samsung Galaxy S10)

کاور LED گلکسی اس ۱۰ یک افکت پر زرق و برق در اختیار کاربر قرار می‌دهد

گوشی قابل انعطاف TCL قابلیت تبدیل به یک ساعت هوشمند را دارند

بهمن 1397,30 سرویس خبری کالای دیجیتال

گوشی قابل انعطاف TCL را می‌توانید به یک ساعت هوشمند تبدیل کنید

کمپانی تی سی ال که بیشتر کاربران آن را به خاطر تولید تلویزیون های ارزان قیمت می‌شناختند، گوشی های موبایل خود را تحت برندهای بلک‌ بری و آلکاتل روانه بازار می‌کند و حالا به نظر می‌رسد که این کمپانی نیز قصد ورود به بازار گوشی های قابل انعطاف را داشته باشد.

به تازگی تصاویری از طرح‌های مفهومی یکی از گوشی های قابل انعطاف تی سی ال منتشر شده است که نشان می‌دهد کاربران می‌توانند آن را خم کنند و مثل یک اسمارت واچ به دور دست خود ببندند. خبرگزاری CNET گزارش داده است که کمپانی TCL در حال کار بر روی تولید حداقل ۵ دیوایس با نمایشگرهای قابل انعطاف است؛ این مجموعه شامل دو گوشی هوشمند، دو تبلت و یک اسمارت ‌فون قابل انعطاف ویژه است که می‌تواند به صورت یک ساعت هوشمند هم مورد استفاده  قرار گیرد. اطلاعات این گزارش از پتنت‌ها و اختراعات ثبت شده توسط این کمپانی چینی و البته تصاویر رندر منتسب به برند تی سی ال به دست آمده است.

یکی از تبلت های این مجموعه دارای نمایشگری است که به سمت داخل تا شود و دیگری یک پنل دارد که به سمت بیرون خم می‌شود، درست مشابه گوشی تاشوی Royole Flexpai. دو اسمارت فون جدید تی سی ال طراحی‌های نسبتا مشابهی دارند و ساختار انعطاف‌پذیر آنها حول یک محور از وسط خم می‌شود و ظاهری شبیه به گوشی‌ های تاشو قدیمی را به آنها می‌دهد.

اما آخرین محصول که در واقع جذاب‌ترین دیوایس این سبد جدید نیز محسوب می‌شود، یک گوشی نسبتا کشیده با طول بسیار زیاد است که قابلیت این را دارد که کاربران آن را مانند یک دست‌بند خم کنند و به دور مچ خود ببندند. البته این ایده‌ای نیست که ما آن را در اکثر گوشی های قابل انعطاف بازار ببینیم، اما گویا تی سی ال در حال کار بر روی پرورش آن است و احتمالا آن را به محصول نهایی تبدیل خواهد کرد.

لازم است بدانید که این گزارش به معنای آن نیست که به زودی شاهد محصولات تی سی ال در این حوزه خواهیم بود و یکی از مسئولان اجرایی این برند چینی به خبرنگاران اعلام کرده است که اولین دیوایس قابل انعطاف آنها تا قبل از سال ۲۰۲۰ میلادی وارد بازار نخواهد شد.

منبع: گجت نیوز 

"ساعت” قابلTCLTCL انعطافTCL بهTCL تبدیلTCL دارندTCL راTCL ساعتTCL قابلTCL قابلیتTCL گوشیTCL هوشمندTCL یکانعطافانعطاف TCLانعطاف بهانعطاف تبدیلانعطاف دارندانعطاف راانعطاف ساعتانعطاف قابلانعطاف قابلیتانعطاف گوشیانعطاف هوشمندانعطاف یکبهبه TCLبه انعطافبه تبدیلبه دارندبه رابه ساعتبه قابلبه قابلیتبه گوشیبه هوشمندبه یکتبدیلتبدیل TCLتبدیل انعطافتبدیل بهتبدیل دارندتبدیل راتبدیل ساعتتبدیل قابلتبدیل قابلیتتبدیل گوشیتبدیل هوشمندتبدیل یکدارنددارند TCLدارند انعطافدارند بهدارند تبدیلدارند رادارند ساعتدارند قابلدارند قابلیتدارند گوشیدارند هوشمنددارند یکرارا TCLرا انعطافرا بهرا تبدیلرا دارندرا ساعترا قابلرا قابلیترا گوشیرا هوشمندرا یکساعت TCLساعت انعطافساعت بهساعت تبدیلساعت دارندساعت راساعت قابلساعت قابلیتساعت گوشیساعت هوشمندساعت یکقابل TCLقابل انعطافقابل بهقابل تبدیلقابل دارندقابل راقابل ساعتقابل قابلیتقابل گوشیقابل هوشمندقابل یکقابلیتقابلیت TCLقابلیت انعطافقابلیت بهقابلیت تبدیلقابلیت دارندقابلیت راقابلیت ساعتقابلیت قابلقابلیت گوشیقابلیت هوشمندقابلیت یکگوشیگوشی TCLگوشی انعطافگوشی بهگوشی تبدیلگوشی دارندگوشی راگوشی ساعتگوشی قابلگوشی قابلیتگوشی هوشمندگوشی یکهوشمندهوشمند TCLهوشمند انعطافهوشمند بههوشمند تبدیلهوشمند دارندهوشمند راهوشمند ساعتهوشمند قابلهوشمند قابلیتهوشمند گوشیهوشمند یکیکیک TCLیک انعطافیک بهیک تبدیلیک دارندیک رایک ساعتیک قابلیک قابلیتیک گوشییک هوشمند