در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

بازدید نماینده یونیسف از شرکت پگاه تهران

برگزاری جلسه همکاری بین شرکت صنایع شیر ایران و سازمان فنی حرفه ای

اختصاص جوایز در حوزه محصولات جدید توسط شرکت صنایع شیر ایران

بهره برداری از ۴ طرح بزرگ تولیدی صنایع غذایی شیرین عسل در شبستر

تقدیر از پرسنل نمونه پگاه تهران همزمان با روز جهانی کارگر

بازدید غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران از کارخانجات گروه صنعتی و پژوهشی زر

آذر 1396,07 سرویس خبری مواد غذایی

شافعی در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر ضرورت پر کردن خلاء تکنولوژیک در صنایع مختلف کشور تاکید کرد: شکاف قابل‌توجه تکنولوژیک بین تولیدکننده‌های ایرانی و سایر کشورها باعث شده ما از دنیای رقابت جهانی فاصله بگیریم و کالاهای ما با قیمت خوب تولید نشود و قابل‌رقابت در عرصه جهانی نباشد.

غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران، احمد پورفلاح و سید مصطفی هاشمی طبا در بازدید از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی و پژوهشی زر با ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی این گروه آشنا شدند.

شافعی در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر ضرورت پر کردن خلاء تکنولوژیک در صنایع مختلف کشور تاکید کرد: شکاف قابل‌توجه تکنولوژیک بین تولیدکننده‌های ایرانی و سایر کشورها باعث شده ما از دنیای رقابت جهانی فاصله بگیریم و کالاهای ما با قیمت خوب تولید نشود و قابل‌رقابت در عرصه جهانی نباشد. پالایشگاه غلات زر یک نشانه و الگو از اراده کارآفرینان ایران است. گروه صنعتی و پژوهشی زر یکی از افتخارات صنعت ماست و الگوی خوبی برای بسیاری از کارآفرینان و جوانان است.

رئیس اتاق ایران گفت: آنچه ما در اینجا شاهد آن هستیم اوج بهره وری از یک ماده اولیه است و بی نیازی ما را در آینده نسبت به واردات نشان می دهد که باید به عنوان یک خدمت بزرگ ملی برای اقتصاد کشور مورد توجه قرار گیرد.

سید مصطفی هاشمی طبا نیز در بازدید از کارخانجات گروه صنعتی و پژوهشی زر ضمن تاکید بر صادرات محور بودن این مجموعه تاکید کرد: این پالایشگاه غلات علاوه بر اینکه بخشی از نیاز صنایع و مردم کشور را تامین می کند، بر اساس برنامه تولیدی صادرات‌محور اداره می شود.

رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر با اشاره به پورژه های توسعه این شرکت گفت: بزودی های فروکتوز ۵۵ کریستال خواهد شد و به عنوان جایگزین قند و شکر در اختیار مصرف‌کنندگان قررا خواهد گرفت.مرتضی سلطانی با تاکید بر توسعه حوزه های زیر دستی افزود: اجرای پروژه کانفکشنری که در بهمن ماه سال گذشته توسط آقای رئیس جمهور کلنگ زنی شد با ظرفیت بالا بزودی توسط تیم تحقیقاتی ما وارد کار عملیات می شود.

گفتنی است در پایان بازدید از کارخانجات گروه، از مرتضی سلطانی به پاس خدماتش به صنعت کشور از سوی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران تقدیر به‌عمل آمد.

منبع:اگروفودنیوز

اتاقاتاق بازرگانیاتاق پژوهشیاتاق رئیساتاق زراتاق شافعیاتاق صنعتیاتاق غلامحسیناتاق کارخانجاتاتاق گروهبازرگانیبازرگانی اتاقبازرگانی پژوهشیبازرگانی رئیسبازرگانی زربازرگانی شافعیبازرگانی صنعتیبازرگانی غلامحسینبازرگانی کارخانجاتبازرگانی گروهپژوهشیپژوهشی اتاقپژوهشی بازرگانیپژوهشی رئیسپژوهشی زرپژوهشی شافعیپژوهشی صنعتیپژوهشی غلامحسینپژوهشی کارخانجاتپژوهشی گروهرئیسرئیس اتاقرئیس بازرگانیرئیس پژوهشیرئیس زررئیس شافعیرئیس صنعتیرئیس غلامحسینرئیس کارخانجاترئیس گروهزرزر اتاقزر بازرگانیزر پژوهشیزر رئیسزر شافعیزر صنعتیزر غلامحسینزر کارخانجاتزر گروهشافعیشافعی اتاقشافعی بازرگانیشافعی پژوهشیشافعی رئیسشافعی زرشافعی صنعتیشافعی غلامحسینشافعی کارخانجاتشافعی گروهصنعتیصنعتی اتاقصنعتی بازرگانیصنعتی پژوهشیصنعتی رئیسصنعتی زرصنعتی شافعیصنعتی غلامحسینصنعتی کارخانجاتصنعتی گروهغلامحسینغلامحسین اتاقغلامحسین بازرگانیغلامحسین پژوهشیغلامحسین رئیسغلامحسین زرغلامحسین شافعیغلامحسین صنعتیغلامحسین کارخانجاتغلامحسین گروهکارخانجاتکارخانجات اتاقکارخانجات بازرگانیکارخانجات پژوهشیکارخانجات رئیسکارخانجات زرکارخانجات شافعیکارخانجات صنعتیکارخانجات غلامحسینکارخانجات گروهگروهگروه اتاقگروه بازرگانیگروه پژوهشیگروه رئیسگروه زرگروه شافعیگروه صنعتیگروه غلامحسینگروه کارخانجات