در حال بارگذاری اطلاعات

-

شاتل

شرکت توسعه مجازی شاتل، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای خود در کشور کانادا و ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

یک قلم هوشمند سند تازه‌ای است که از تجهیزات آیفون جدید منتشر شده است

رنک های جدید هواوی پی20پرو در IFA 2018 باشید

تصاویر رندرهای قاب محافظ آیفون Xs پلاس منتشر شدن

افشا کردن مشخصات فنی سونی اکسپریا xz3 توسط یکی از فروشگاه‌های اینترنتی انگلستان

گوشی هوشمند نوکیا 9 به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز میشود

اعضای اینستاگرامی شاتل به بدروم ترکیه می روند

شهریور 1396,27 سرویس خبری

در شاتل همواره کوشیده‌ایم، در مسیر ترویج فرهنگ صحیح استفاده‌ از اینترنت و ابزارهای مرتبط با آن گام برداریم.
قصد داریم با برگزاری کمپین سفر شاتلی از میان اعضای صفحه رسمی شاتل در اینستاگرام، از همه کسانی که تا امروز با ما همراه بوده‌اند، قدردانی کنیم.
کافی‌ست صفحه رسمی شاتل در اینستاگرام را دنبال کنید. ما از بین دنبال‌کنندگان اینستاگرام شاتل قرعه‌کشی و به برندگان خوش‌شانس هدایایی ویژه و شگفت‌انگیز تقدیم خواهیم کرد.
همچنین در زیر پست‌های مربوط به برگزاری این  کمپین سفر شاتلی سه نفر از دوستان خود را منشن کنید و به این ترتیب شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید.
(تا ۲۸ شهریور فرصت باقی‌ست تا در قرعه‌کشی اینستاگرام شاتل شرکت کنید.)

شاتل در این قرعه‌کشی:

به ۱۰ نفر، ۱۰ اشتراک یک ساله اینترنت
به ۲۰ نفر، ۲۰ گیگابایت ترافیک رایگان
و به یک نفر سفر به بدروم ترکیه هدیه خواهد داد.
اینستاگرام شاتل را دنبال کنید و دوستان‌تان را از این رویداد باخبر کنید.

منبع: شاتل

اعضایاعضای اینستاگرامیاعضای بدروماعضای بهاعضای ترکیهاعضای رونداعضای شاتلاعضای میاینستاگرامیاینستاگرامی اعضایاینستاگرامی بدروماینستاگرامی بهاینستاگرامی ترکیهاینستاگرامی رونداینستاگرامی شاتلاینستاگرامی میبدرومبدروم اعضایبدروم اینستاگرامیبدروم بهبدروم ترکیهبدروم روندبدروم شاتلبدروم میبهبه اعضایبه اینستاگرامیبه بدرومبه ترکیهبه روندبه شاتلبه میترکیهترکیه اعضایترکیه اینستاگرامیترکیه بدرومترکیه بهترکیه روندترکیه شاتلترکیه میروندروند اعضایروند اینستاگرامیروند بدرومروند بهروند ترکیهروند شاتلروند میشاتلشاتل اعضایشاتل اینستاگرامیشاتل بدرومشاتل بهشاتل ترکیهشاتل روندشاتل میمیمی اعضایمی اینستاگرامیمی بدروممی بهمی ترکیهمی روندمی شاتل