در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

هر انچه باید درباره آبمیوه های سالم دانست

در هنگام خرید چای دوغزال به چه نکاتی باید توجه کرد

شرکت تولیدی آرپانوش جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران در سال 1397 را کسب کرد

خواص مفید نوشیدن دلستر 

ایستک برگزیده جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران در سال 1397

اسفند 1397,09 سرویس خبری اخبار و رویداد ها

شرکت تولیدی آرپانوش با برند تجاری ایستک برگزیده جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران در سال 1397

در دومین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، که هفتم اسفند ماه در سالن همایش‎های خلیج فارس نمایشگاه بین‎المللی تهران برگزار شد از شرکت تولیدی آرپانوش با نشان تجاری (برند) ایستک با اهدای تندیس و لوح یادبود تجلیل و قدردانی شد.
محمدرضا مودودی سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در باب دقت در انتخاب برندهای برتر با اشاره به این نکته که بر اساس معیارهای بین‎المللی، فرایند انتخاب شرکت‌های برتر طی شده تاکید کرد: از بحث تندیس‎فروشی که آفت بزرگ اقتصاد کشور است پرهیز کرده‎ایم و در این مراسم از چهل نشان تجاری برتر کشور که از میان یکصد و پنجاه شرکت متقاضی ارزیابی انتخاب شده‎اند تجلیل شده و جایزه ملی را دریافت می‎کنند. تلاش و اهتمام در راستای توسعه‎ی صنعتی، خلق و پرورش نشان تجاری ارزشمند، اعتلای فرهنگ نوآوری و درخشش نام ایران اسلامی در گستره بازارهای جهانی از جمله معیارهایی هستند که برند ایستک با پایبندی به آنان موفق به کسب این جایزه ملی شد.
مودودی همچنین با اشاره به نقش مهم برندها در تعیین جایگاه کشورها گفت: امروز ۱۰۰ برند برتر جهان یک هزار و ۹۷۲ میلیارد دلار ارزش دارند که معادل ۱۱ درصد کل صادرات جهان است؛ در این میان، ۱۰ برند نخست حدود ۴۲ درصد از کل ارزش برندها و پنج درصد از مجموع صادرات جهان را تشکیل می‌دهند. او گفت: سهم ایران با ۱٫۲ درصد جمعیت، جغرافیا و تولید ناخالص داخلی جهان از صادرات کمتر از سه دهم درصد است. سرپرست سازمان توسعه تجارت یادآور شد: در نیم قرن گذشته اقتصاد ایران ۶/۶ برابر شده در حالی که اقتصاد هند ۱۳ برابر، مالزی ۲۰ برابر و چین ۶۰ برابر شده و بخش عمده این بزرگ شدن بر عهده برندها بوده است.
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در مراسم دومین جایزه برند تجاری برتر ایرانی با اشاره به اینکه مدیران بنگاه‎ها خود کارشناس هستند و  باید روی برندسازی کار کنند  از توسعه‎ی صادرات در سال ۱۳۹۸خبر داد. او با تاکید بر اینکه چند سال گذشته هم اقتصاد کشور همین فضای کسب و کار و تحریم‎ها را تجربه کرده است از توسعه‎ی واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد و افزود فرموده‎ی مقام معظم رهبری که  تولید را حفظ کنید که جهاد است باید سرلوحه‎ی تمام دست‎اندرکاران عرصه‎ی تولید و صادرات باشد.
در ادامه این مراسم،  پیام دکتر حسن روحانی رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی توسط رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت قرائت شد. در این پیام آمده است:
«تقارن مراسم اهدای جایزه ملی به منتخبان نشان‌های تجاری برتر کشور در سال ۱۳۹۷ را با میلاد باسعادت دخت پیامبر(ص) و حضرت فاطمه الزهرا(س) به فال نیک گرفته و تبریکات صمیمانه خود را به تمام مادران بزرگ این سرزمین تقدیم می‌کنم. رئیس جمهوری افزوده است: در چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شاهد آنیم که دشمنان این کشور، اعتماد، باور و امید مردم ایران را هدف قرار داده‌اند، غافل از اینکه در این تقابل آشکار، ظرفیت‌های غنی و بی‌شمار فرهنگی و تمدنی، ارزش‌های مذهبی، دارایی‌های سرشار طبیعی و توان فنی، علمی و اقتصادی و نیروی جوان و با انگیزه به خوبی قادرند از داشته‌های این سرزمین حراست کنند. ایران سرزمین سرمایه‌های بزرگ تاریخی، مادی و انسانی است و بسیار بجاست که این سرمایه عظیم را قدر دانسته و در مسیر گسترش امید به سوی ساختن ایرانی آبادتر حرکت کنیم؛ از این رو ارج نهادن به مقوله نشان تجاری اقدامی بسیار شایسته و کارآمد برای معرفی وضعیت‌ها و توانمندی‌های این کشور است. بسیار خرسندم که در مراسم فاخر انتخاب نشانه‌های تجاری برتر کشور که با حضور بهترین‌های صنعت ایران برگزاری شده، به برگزیدگان شایسته این دوره تبریک بگویم و برایشان پیشرفت و سربلندی آرزو نمایم.»
برند ایستک با نزدیک به دو دهه فعالیت تولیدی در عرصه‎ی اقتصاد کشور و التزام و تعهد همیشگی به بالاترین سطوح کیفیت انتخاب، به عنوان نشان (برند) تجاری برتر را افتخار خود دانسته و می‎کوشد نام و آوازه‎ی ایران اسلامی در سایه‎ی تولید محصولات باکیفیت در سراسر جهان طنین‎انداز کند.
در این مراسم آقایان مسعودی و رحیمی نیا مدیر فروش و مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت آرپانوش به نمایندگی از مدیر عامل محترم شرکت حضور داشتند و تندیس و تقدیرنامه اهدا شده را از آقای رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کردند.
(برند) ایستک(برند) برگزیده(برند) جایزه13971397 ایران1397 ایستک1397 برتر1397 برگزیده1397 برند1397 تجاری1397 جایزه1397 در1397 سال1397 ملی1397 نشانایرانایران 1397ایران ایستکایران برترایران برگزیدهایران برندایران تجاریایران جایزهایران درایران سالایران ملیایران نشانایستکایستک (برند)ایستک 1397ایستک ایرانایستک برترایستک برگزیدهایستک تجاریایستک جایزهایستک درایستک سالایستک ملیایستک نشانبرتربرتر 1397برتر ایرانبرتر ایستکبرتر برگزیدهبرتر برندبرتر تجاریبرتر جایزهبرتر دربرتر سالبرتر ملیبرتر نشانبرگزیدهبرگزیده (برند)برگزیده 1397برگزیده ایرانبرگزیده ایستکبرگزیده برتربرگزیده تجاریبرگزیده جایزهبرگزیده دربرگزیده سالبرگزیده ملیبرگزیده نشانبرندبرند 1397برند ایرانبرند برتربرند تجاریبرند دربرند سالبرند ملیبرند نشانتجاریتجاری 1397تجاری ایرانتجاری ایستکتجاری برترتجاری برگزیدهتجاری برندتجاری جایزهتجاری درتجاری سالتجاری ملیتجاری نشانجایزهجایزه (برند)جایزه 1397جایزه ایرانجایزه ایستکجایزه برترجایزه برگزیدهجایزه تجاریجایزه درجایزه سالجایزه ملیجایزه نشاندردر 1397در ایراندر ایستکدر برتردر برگزیدهدر برنددر تجاریدر جایزهدر سالدر ملیدر نشانسالسال 1397سال ایرانسال ایستکسال برترسال برگزیدهسال برندسال تجاریسال جایزهسال درسال ملیسال نشانملیملی 1397ملی ایرانملی ایستکملی برترملی برگزیدهملی برندملی تجاریملی جایزهملی درملی سالملی نشاننشاننشان 1397نشان ایراننشان ایستکنشان برترنشان برگزیدهنشان برندنشان تجارینشان جایزهنشان درنشان سالنشان ملی