در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

والپیپرهای جدید نوت10 معرفی شد

سومین مدل گوشی ال جی با نام ال جی G8X تینکیو در راه است

هواوی انجوی 9 ای موفق به کسب تاییدیه تنا شد

دی 1397,30 سرویس خبری کالای دیجیتال

هواوی انجوی 9 ای در تنا رویت شد؛ ناچ قطره‌ای در یک گوشی ارزان قیمت

روز گذشته٬ یکی از گوشی‌های معرفی نشده‌ی کمپانی هواوی موفق به کسب تاییدیه تنا شد. این دیوایس که با نام MRD-AL00 رویت شده٬ از مشخصات فنی رده ابتدایی بهره می‌برد و هواوی انجوی 9 ای نام خواهد داشت. به نقل از تنا٬ این گوشی از یک ناچ قطره‌ای در بالای نمایشگر خود بهره‌مند است که از دوربین سلفی میزبانی خواهد کرد. اما تصویر منتشر شده مربوط به نسخه‌ی مشکی رنگ گوشی است تا خیلی این بخش طراحی مشخص نباشد.

در پشت٬ یک دوربین تک لنزی وجود دارد و خبری از اسکنر اثر انگشت نیست. هرچند بعید به نظر می‌رسد در یک گوشی رده ابتدایی از یک اسکنر اثر انگشت زیر صفجه استفاده شده باشد. در نیمه‌ی دوم سال ٬2018 کمپانی هواوی از گوشی انجوی 9 پلاس و انجوی 9 مکس پرده برداری کرد. حالا سومین نسخه از آن که تا چندی دیگر معرفی می‌شود و در تنا رویت شده٬ هواوی انجوی 9 ای نام خواهد داشت.

مشخصات فنی هواوی انجوی 9 ای

از آنجایی که این یک گوشی رده ابتدایی است٬ نباید انتظار حضور پردازنده‌ی بالارده را نیز در زیر قاب آن داشت. این گوشی از تراشه هلیو پی 35 مدیاتک قدرت می‌گیرد. این تراشه مبتنی بر پردازش 12 نانومتری تولید می‌شود و از طراحی 8 هسته‌ای با سرعت کلاک 2.3 گیگاهرتزی بهره می‌برد. در اینجا یک پردازشگر گرافیکی 680 مگاهرتزی IMG GE7320 نیز حضور خواهد داشت. علاوه بر این٬ هواوی انجوی 9 ای از یک نمایشگر با وضوح 1560 در 720 پیکسل (720p) استفاده می‌کند و بدنه‌ی آن نیز پلاستیکی است. ما انتظار داریم این گوشی به طور پیشفرض از رابط کاربری EMUI 9 بهره‌مند باشد و با قیمتی در حدود 150 دلار عرضه شود.

منبع: گجت نیوز

99 انجوی9 ای9 به9 تاییدیه9 تنا9 شد9 کسب9 موفق9 هواویانجویانجوی 9انجوی ایانجوی بهانجوی تاییدیهانجوی تناانجوی شدانجوی کسبانجوی موفقانجوی هواویایای 9ای انجویای بهای تاییدیهای تناای شدای کسبای موفقای هواویبهبه 9به انجویبه ایبه تاییدیهبه تنابه شد:به کسببه موفقبه هواویتاییدیهتاییدیه 9تاییدیه انجویتاییدیه ایتاییدیه بهتاییدیه تناتاییدیه شدتاییدیه کسبتاییدیه موفقتاییدیه هواویتناتنا 9تنا انجویتنا ایتنا بهتنا تاییدیهتنا شدتنا کسبتنا موفقتنا هواویشدشد 9شد انجویشد ایشد تاییدیهشد تناشد کسبشد موفقشد هواویشد: بهکسبکسب 9کسب انجویکسب ایکسب بهکسب تاییدیهکسب تناکسب شدکسب موفقکسب هواویموفقموفق 9موفق انجویموفق ایموفق بهموفق تاییدیهموفق تناموفق شدموفق کسبموفق هواویهواویهواوی 9هواوی انجویهواوی ایهواوی بههواوی تاییدیههواوی تناهواوی شدهواوی کسبهواوی موفق