در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

والپیپرهای جدید نوت10 معرفی شد

سومین مدل گوشی ال جی با نام ال جی G8X تینکیو در راه است

به زودی از گوشی ویوو ایکس 23 (Vivo X23) به صورت رسمی رونمایی میشود

مرداد 1397,29 سرویس خبری کالای دیجیتال

گوشی ویوو ایکس 23 (Vivo X23) به زودی به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. بعد از دست پیدا کردن به مشخصات فنی و ویژگی های این گوشی، اکنون نوبت به آن رسیده تا با دیدن چند تیزر تبلیغاتی، به سبک طراحی ویوو X23 نیز پی ببریم.

ویوو در سال جاری، محصولات بسیار منحصربه‌فردی از نظر طراحی به دنیای موبابل معرفی کرده است. در ابتدا با ویوو ایکس 21 رو به رو شدیم که از ظراحی زیبایی بهره می‌برد و به اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز شده بود. در حالی که مشغول ستایش این گوشی بودیم، ناگهان ویوو نکس ظاهر شد که بدون وجود ناچ، حاشیه‌های فوق‌العاده کمی داشت و دوربین آن با یک مکانیزم خاص مخفی و نمایان می‌شد. و حالا نوبت به آن رسیده که گوشی ویوو ایکس 23 با زیبایی ظاهری و قدرت پردازشی، همه توجه‌ها را جلب کند.

گوشی ویوو ایکس 23 را به عنوان یکی از قدرتمندترین میان‌رده‌های دنیای موبایل خطاب کردیم و حالا بر اساس تیزرهای منتشر شده از آن باید اعتراف کنیم یکی از زیباترین محصولات معرفی شده تا امروز در این دسته‌بندی در راه است. این گوشی دارای یک بریدگی پهن در بالای نمایشگر نیست، بلکه در بالاترین قسمت آن تنها دوربین سلفی به چشم می‌خورد. همین موضوع سبب شده نسبت ابعاد صفحه نمایش به بدنه به 91.2 درصد برسد!

 

پننل پشتی گوشی ویوو ایکس 23 به شکل خاصی چشم‌نوازی می‌کند، به طوری که با نگاه کردن به آن از هر زاویه، بازتاب نور را از این پنل شیشه‌ای مشاهده خواهید کرد. اگرچه قرار شده شرکت مشخصات محصول را فردا بیست و یکم آگوست (سی‌ام مرداد) به صورت دقیق اعلام کند، اما بر اساس تیزرهای تازه منتشر شده به برخی از قابلیت‌های کلیدی گوشی ویوو ایکس 23 پی برده‌ایم. به عنوان اصلی‌ترین ویژگی باید به وجود همزمان اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر و سیستم تشخیص چهره سه بعدی اشاره کرد که امروز در پرچمداران نیز به صورت یکجا و در کنار هم به کار نمی‌رود.

گوشی ویوو ایکس 23 مجهز به یک نمایشگر 6.4 اینچی از نوع AMOLED بوده و از شیشه‌های محافظ تازه معرفی شده گوریلا گلس 6 در آن استفاده می‌شود. مغز متفکر این گوشی را اسنپدراگون 670 خطاب کردیم، اما بعدها و بر اساس شایعاتی دیگر، تراشه آن اسنپدراگون 710 اعلام شد. هر دوی آن‌ها قدرتمندترین چیپست‌های موبایل میان‌رده حال حاضر بازار هستند. حافظه رم گوشی 8 گیگابایت بوده و انتظار می‌رود قیمتی حدود 470 دلار داشته باشد.

منبع:گجت نیوز.

(Vivo(Vivo 23(Vivo X23)(Vivo از(Vivo ایکس(Vivo به(Vivo رسمی(Vivo رونمایی(Vivo زودی(Vivo صورت(Vivo گوشی(Vivo میشود(Vivo ویوو2323 (Vivo23 X23)23 از23 ایکس23 به23 رسمی23 رونمایی23 زودی23 صورت23 گوشی23 میشود23 ویووX23)X23) (VivoX23) 23X23) ازX23) ایکسX23) بهX23) رسمیX23) رونماییX23) زودیX23) صورتX23) گوشیX23) میشودX23) ویووازاز (Vivoاز 23از X23)از ایکساز بهاز رسمیاز رونماییاز زودیاز صورتاز گوشیاز میشوداز ویووایکسایکس (Vivoایکس 23ایکس X23)ایکس ازایکس بهایکس رسمیایکس رونماییایکس زودیایکس صورتایکس گوشیایکس میشودایکس ویووبهبه (Vivoبه 23به X23)به ازبه ایکسبه رسمیبه رونماییبه زودیبه صورتبه گوشیبه میشودبه ویوورسمیرسمی (Vivoرسمی 23رسمی X23)رسمی ازرسمی ایکسرسمی بهرسمی رونماییرسمی زودیرسمی صورترسمی گوشیرسمی میشودرسمی ویوورونماییرونمایی (Vivoرونمایی 23رونمایی X23)رونمایی ازرونمایی ایکسرونمایی بهرونمایی رسمیرونمایی زودیرونمایی صورترونمایی گوشیرونمایی میشودرونمایی ویووزودیزودی (Vivoزودی 23زودی X23)زودی اززودی ایکسزودی بهزودی رسمیزودی رونماییزودی صورتزودی گوشیزودی میشودزودی ویووصورتصورت (Vivoصورت 23صورت X23)صورت ازصورت ایکسصورت بهصورت رسمیصورت رونماییصورت زودیصورت گوشیصورت میشودصورت ویووگوشیگوشی (Vivoگوشی 23گوشی X23)گوشی ازگوشی ایکسگوشی بهگوشی رسمیگوشی رونماییگوشی زودیگوشی صورتگوشی میشودگوشی ویوومیشودمیشود (Vivoمیشود 23میشود X23)میشود ازمیشود ایکسمیشود بهمیشود رسمیمیشود رونماییمیشود زودیمیشود صورتمیشود گوشیمیشود ویووویووویوو (Vivoویوو 23ویوو X23)ویوو ازویوو ایکسویوو بهویوو رسمیویوو رونماییویوو زودیویوو صورتویوو گوشیویوو میشود