در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

والپیپرهای جدید نوت10 معرفی شد

سومین مدل گوشی ال جی با نام ال جی G8X تینکیو در راه است

جایگزین جدید سونی برای اکسپریا هوم لانچر

خرداد 1397,28 سرویس خبری اخبار و رویداد ها

سونی قصد دارد یک لانچر جدید را با قابلیت‌های فراوان به عنوان جایگزین اکسپریا هوم لانچر معرفی کند. حتی برخی از احتمال توسعه یک رابط کاربری کاملا جدید سخن می‌گویند.

پس از اینکه سونی اعلام کرد هیچ قابلیت تازه‌ای به اپلیکیشن Xperia Weather اضافه نمی‌شود، وارد شدن اکسپریا هوم لانچر به حالت نگهداری، بسیاری از افراد را نسبت به استفاده گوشی های آینده سونی از لانچر اصلی اندروید مشکوک کرد. هرچند، به نظر می‌رسد موضوع متفاوتی در میان بوده و این کمپانی ژاپنی مشغول توسعه یک لانچر جدید برای محصولات خود است.

هنوز مشخص نیست که سونی چه تغییراتی را در نظر دارد، ولی با توجه به این موضوع که مدیران تصمیم به کنار گذاشتن لانچر قبلی گرفته‌اند و می‌خواهند چیزی کاملا جدید را در اختیار کاربران قرار دهند، به نظر می‌رسد باید خود را برای چیزی بزرگ آماده کنیم. این احتمال وجود دارد که مهندسان مشغول آماده‌سازی رابط کاربری جدیدی باشند که استفاده از ژست‌های حرکتی اندروید P را آسان‌تر کند.

علاوه بر این، سونی هیچ اطلاعاتی از زمان ارائه این لانچر جدید یا مدت زمانی که مشغول توسعه آن بوده را منتشر نکرده است. اگر واقعا این شرکت در حال تدارک یک رابط کاربری باشد، احتمالا همراه با نسخه آزمایشی اندروید پی شاهد معرفی آن خواهیم بود.

منبع:گجت نیوز

 

اکسپریااکسپریا برایاکسپریا جایگزیناکسپریا جدیداکسپریا سونیاکسپریا لانچراکسپریا هومبرایبرای اکسپریابرای جایگزینبرای جدیدبرای سونیبرای لانچربرای هومجایگزینجایگزین اکسپریاجایگزین برایجایگزین جدیدجایگزین سونیجایگزین لانچرجایگزین هومجدیدجدید اکسپریاجدید برایجدید جایگزینجدید سونیجدید لانچرجدید هومسونیسونی اکسپریاسونی برایسونی جایگزینسونی جدیدسونی لانچرسونی هوملانچرلانچر اکسپریالانچر برایلانچر جایگزینلانچر جدیدلانچر سونیلانچر هومهومهوم اکسپریاهوم برایهوم جایگزینهوم جدیدهوم سونیهوم لانچر