در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

والپیپرهای جدید نوت10 معرفی شد

سومین مدل گوشی ال جی با نام ال جی G8X تینکیو در راه است

معرفی برنامه کاربردی چندمنظوره ی Smart ThinQ ال‌جی

خرداد 1397,22 سرویس خبری کالای دیجیتال

در کولر های گازی مدل New Artcool از فناوری جدید با نام Smart ThinQ بهره برده شده است، که با استفاده از اتصال به اینترنت، امکان دسترسی به کولر گازی و اعمال تغییرات مختلف اعم از روشن و خاموش کردن دستگاه، تغییر حالت عملکرد دستگاه و … از راه دور بر روی دستگاه را برای کاربر ممکن می سازد .

جهت استفاده از این تکنولوژی هوش مصنوعی، برنامه Smart ThinQ  را از Play Store و یا App Store دانلود و بر روی گوشی کاربر نصب می کنیم . همچنین جهت اتصال به اینترنت و دستگاه، به یک روتر جهت ارتباط نیاز می باشد .

فناوری (Smart ThinQ (Wi-Fi :

– دسترسی هوشمند

لوازم خانگی خود را با برنامه کاربردی چندمنظوره ی Smart ThinQ  ال‌جی بر روی تلفن همراه، هر جا و هر زمانی که دلتان خواست، کنترل کنید.
با فرمان‌های ساده از طریق تلفن همراه، شما می‌توانید زمان روشن و خاموش شدن دستگاه کولر گازی خود را کنترل کنید، حواستان به دمای هوای منزل خود باشد و حتی فرایند تمیزکاری خودکار در مایکروویو خود را بررسی کنید.
ابتکارSmart ThinQ  ال‌جی برای شما و خانواده شما کار می‌کند…. مهم نیست کجا هستید!

– عیب‌یابی هوشمند

در زمانی که شما هر مشکلی با دستگاه کولر گازی خود دارید، قابلیت عیب‌یابی هوشمند، به شما در برطرف کردن فوری و مفید مشکلات کمک می‌کند. لوازم خانگی شما می‌تواند با انتشار اطلاعات صوتی با مرکز تماس ال‌جی، از طریق تلفن با مرکز خدمات (smart Diagnosis) و یا از طریق وای-فای با برنامه هوشمند (Smart ThiinQ) ارتباط برقرار کند تا تشخیص ایراد انجام گرفته و راهکارهای فوری و آسان جهت رفع ایراد ارائه شود.

–  سازگاری هوشمند

با اتصال هوشمند به اینترنت، به سادگی و به سرعت، می‌توان لوازم خانگی ال‌جی را برای پاسخ به نیازهای رو به ‌تغییر خانواده سفارشی کرد. از کمک به شما در ایجاد یک غذای خوشمزه با مواد غذایی موجود در یخچال تا دانلود برنامه‌های خاص کولر گازی، لوازم خانگی هوشمند شما برای بهبود زندگی پرمشغله شما بسیار فراتر از انتظار شما هستند.

منبع:گلدیران

SmartSmart ThinQSmart ال‌جیSmart برنامهSmart چندمنظورهSmart کاربردیSmart معرفیSmart یThinQThinQ SmartThinQ ال‌جیThinQ برنامهThinQ چندمنظورهThinQ کاربردیThinQ معرفیThinQ یال‌جیال‌جی Smartال‌جی ThinQال‌جی برنامهال‌جی چندمنظورهال‌جی کاربردیال‌جی معرفیال‌جی یبرنامهبرنامه Smartبرنامه ThinQبرنامه ال‌جیبرنامه چندمنظورهبرنامه کاربردیبرنامه معرفیبرنامه یچندمنظورهچندمنظوره Smartچندمنظوره ThinQچندمنظوره ال‌جیچندمنظوره برنامهچندمنظوره کاربردیچندمنظوره معرفیچندمنظوره یکاربردیکاربردی Smartکاربردی ThinQکاربردی ال‌جیکاربردی برنامهکاربردی چندمنظورهکاربردی معرفیکاربردی یمعرفیمعرفی Smartمعرفی ThinQمعرفی ال‌جیمعرفی برنامهمعرفی چندمنظورهمعرفی کاربردیمعرفی ییی Smartی ThinQی ال‌جیی برنامهی چندمنظورهی کاربردیی معرفی