در حال بارگذاری اطلاعات

-

شاتل

شرکت توسعه مجازی شاتل، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای خود در کشور کانادا و ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

یک قلم هوشمند سند تازه‌ای است که از تجهیزات آیفون جدید منتشر شده است

رنک های جدید هواوی پی20پرو در IFA 2018 باشید

تصاویر رندرهای قاب محافظ آیفون Xs پلاس منتشر شدن

افشا کردن مشخصات فنی سونی اکسپریا xz3 توسط یکی از فروشگاه‌های اینترنتی انگلستان

گوشی هوشمند نوکیا 9 به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز میشود

حضور شاتل برای پنجمین بار در جشنواره ملی برند محبوب

اردیبهشت 1397,24 سرویس خبری

این جشنواره که برای پنجمین سال متوالی با هدف ارج نهادن به حقوق مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود، از نیمه بهمن ۱۳۹۶ آغاز شده است. در این جشنواره، مصرف‌کنندگان به‌عنوان مهم‌ترین تصمیم‌گیران و داوران، در انتخاب برندهای محبوب خود مشارکت خواهند داشت و می‌توانند به مدت ۴ ماه به برند‌های مورد علاقه خود رای دهند.

شرکت شاتل نیز همچون سال‌های گذشته با هدف ارزیابی عملکرد خود در آفرینش لبخند رضایت بر لبان مشتریان در این نظرسنجی مردمی حضور یافته است. شرکت در این نظرسنجی، فارغ از رای دادن به هر برند، می‌تواند راه‌حلی هوشمندانه در تحقق اهداف این جشنواره برای ارایه‌ی خدماتی شایسته به مشتریان و ارج نهادن به حقوق آنان باشد. از این رو از همه شما دوستان گران‌قدر صمیمانه دعوت می‌کنیم با حضور در این نظرسنجی در به وجود آوردن چشم‌اندازی دقیق و واقعی از میزان محبوبیت برند شاتل در میان کاربران، به ما کمک کنید.

شما می‌توانید برای شرکت در این نظر سنجی و رای دادن به شرکت شاتل یا هر یک از برندهای محبوب خود از طریق این آدرس برای ثبت نام اقدام فرمایید و سپس در لینک خدمات اینترنت پرسرعت به برند محبوب خود رای دهید.

گفتنی‌ست در این دوره برای رفاه حال رای دهندگان فرآیند ثبت‌نام و رای دهی از طریق یک بات تلگرامی هم انجام می‌شود که شما می‌توانید از طریق این لینک به آن دست‌رسی داشته باشید. برای شرکت در این نظرسنجی به کم‌تر از ۵ دقیقه زمان نیاز دارید.

منبع:شاتل

باربار برایبار برندبار پنجمینبار جشنوارهبار حضوربار دربار شاتلبار محبوببار ملیبرایبرای باربرای برندبرای پنجمینبرای جشنوارهبرای حضوربرای دربرای شاتلبرای محبوببرای ملیبرندبرند باربرند برایبرند پنجمینبرند جشنوارهبرند حضوربرند دربرند شاتلبرند محبوببرند ملیپنجمینپنجمین بارپنجمین برایپنجمین برندپنجمین جشنوارهپنجمین حضورپنجمین درپنجمین شاتلپنجمین محبوبپنجمین ملیجشنوارهجشنواره بارجشنواره برایجشنواره برندجشنواره پنجمینجشنواره حضورجشنواره درجشنواره شاتلجشنواره محبوبجشنواره ملیحضورحضور بارحضور برایحضور برندحضور پنجمینحضور جشنوارهحضور درحضور شاتلحضور محبوبحضور ملیدردر باردر برایدر برنددر پنجمیندر جشنوارهدر حضوردر شاتلدر محبوبدر ملیشاتلشاتل بارشاتل برایشاتل برندشاتل پنجمینشاتل جشنوارهشاتل حضورشاتل درشاتل محبوبشاتل ملیمحبوبمحبوب بارمحبوب برایمحبوب برندمحبوب پنجمینمحبوب جشنوارهمحبوب حضورمحبوب درمحبوب شاتلمحبوب ملیملیملی بارملی برایملی برندملی پنجمینملی جشنوارهملی حضورملی درملی شاتلملی محبوب