در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

بازدید نماینده یونیسف از شرکت پگاه تهران

برگزاری جلسه همکاری بین شرکت صنایع شیر ایران و سازمان فنی حرفه ای

اختصاص جوایز در حوزه محصولات جدید توسط شرکت صنایع شیر ایران

بهره برداری از ۴ طرح بزرگ تولیدی صنایع غذایی شیرین عسل در شبستر

تقدیر از پرسنل نمونه پگاه تهران همزمان با روز جهانی کارگر

افتتاح فاز دوم پالایشگاه غلات زر

بهمن 1396,17 سرویس خبری مواد غذایی

فاز دوم پالایشگاه غلات زر با تامین مالی 98 میلیون یورویی بانک توسعه صادرات ایران به ظرفیت 280هزار تن تولید قند مایع در استان البرز راه اندازی شد.

فاز دوم پالایشگاه غلات زر، تصفیه خانه مدرن صنعتی افتتاح و کلنگ پروژه دانش بنیان نیروگاه برق با سوخت بیوگاز و بیواتانول به زمین زده شد.این آیین با حضور علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، دکتر علی صالح آبادی مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران به عنوان بانک عامل، مدیران این بانک و مسوولان استانی در پالایشگاه غلات زر در ساوجبلاغ استان البرز برگزار شد.

بانک توسعه صادرات ایران علاوه بر 98 میلیون یورو برای اجرای طرح، 20 میلیون یورو سرمایه در گردش نیز به این طرح اختصاص داده است.مدیرعامل بانک توسعه صادرات کشور در مراسم افتتاح این پروژه گفت: افتخار و هدف ما این است که حوزه تولید، اشتغال و صادرات کشور رونق بگیرد.

دکتر صالح آبادی با اشاره به اینکه پیشرفت کشور در گرو تولید رقابت‌پذیر و صادرات‌محور است، تصریح کرد: تولید رقابت‌پذیر و صادرات‌محور،دو مؤلفه کیفیت مناسب و قیمت رقابت‌پذیر را دارد.وی ادامه داد : اگرتولیدی، صادرات‌محور باشد حتما این مؤلفه‌ها را خواهد داشت و می‌تواند به یک تولید پایدار تبدیل شود؛ تولیدی که برای پایداری نیاز به رانت‌ها و کمک‌های خاص نخواهد داشت.
وی تاکید کرد: مجموعه زر از مجموعه‌های خوب کشور است که با رویکرد صادرات تلاش می‌کند و اشتغال را توسعه می‌دهد.

مرتضی سلطانی رییس هیأت مدیره گروه صنعتی وپژوهشی زر نیز در این مراسم گفت: وقتی مشکلات و درخواستمان را به مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران مطرح کردیم ایشان و مجموعه این بانک برای بخش تولید و صادرات بسیار انعطاف پذیر عمل کردند.وی افزود: همیاری و همدلی، روح قانون است و اگر به قانون روح ندهیم روبات است.

منبع:بانک توسعه صادرات ایران

افتتاحافتتاح پالایشگاهافتتاح دومافتتاح زرافتتاح غلاتافتتاح فازپالایشگاهپالایشگاه افتتاحپالایشگاه دومپالایشگاه زرپالایشگاه غلاتپالایشگاه فازدومدوم افتتاحدوم پالایشگاهدوم زردوم غلاتدوم فاززرزر افتتاحزر پالایشگاهزر دومزر غلاتزر فازغلاتغلات افتتاحغلات پالایشگاهغلات دومغلات زرغلات فازفازفاز افتتاحفاز پالایشگاهفاز دومفاز زرفاز غلات