در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

تفاوت گوشی هواوی میت 20 پرو با پی 20 پرو

توضیحات سامسونگ درباره گلکسی نوت 9 و رخنمایی سیستم خنک کننده آن

فروش ویژه بسته های۱۰، ۵۰ و ۳۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل

تایید اولین گوشی منعطف دنیا در سال 2018 توسط سامسونگ

قدرت نمایی شرکت ایسوس در زمینه تولید نمایشگرهای گیمینگ

هواوی در رده بندی ارزش برند C-NPS اپل را پشت سر گذاشت

بهمن 1396,08 سرویس خبری کالای دیجیتال

برای نخستین بار در تاریخ، شرکت هواوی در شاخص رده بندی ارزش برند C-NPS موفق شد اپل را پشت سر بگذارد و به محبوب ترین برند تجاری برای مشتریان در صنعت تلفن همراه چین تبدیل شود.

در شاخص ارزیابی برند C-NPS، هواوی با نمره 17.8 امتیاز برای اولین بار به عنوان C-NPS برتر پیشی گرفت. این عنوان مربوط به محبوب‌ترین برند تجاری برای مشتریان در صنعت تلفن همراه چین در سال 2018 است. این اولین بار است که یک برند تجاری تلفن همراه چینی در این لیست قرار می‌گیرد.

به‌عنوان اولین سیستم چین در ارزیابی تمایل مشتری برای توصیه و وفاداری به برندهای مطرح در بازار است. این سیستم نتایج مستقل، علمی و جدیدی را برای بررسی مصرف‌کنندگان و تمایل به توصیه محصولات یا خدمات ارائه می‌دهد. به همین دلیل یک شاخص کلیدی برای اندازه‌گیری محبوبیت برند در ابعاد خاص و وفاداری مشتری به آن محسوب می‌شود. هواوی به عنوان نام تجاری محبوب‌ترین مشتریان C-NPS در صنعت تلفن همراه چین در سال 2018 نام‌گذاری شده است. نه تنها به این منظور که استراتژی مشتری محور خود را به طور گسترده در بازار اجرایی کرده است، بلکه حضور خود را با ماندن مداوم و متمرکز در نوآوری‌های تکنولوژیکی به اثبات رسانده است.

رئیس بخش تجاری مصرف‌کننده HUAWEI گفت:

ما موفقیت‌های خود را با توجه به کیفیت به‌عنوان اولویت اول و سرمایه‌گذاری مداوم در نوآوری ساخته‌ایم که به این دلیل HUAWEI نیز به طور فزاینده‌ای از سوی مصرف‌کنندگان پذیرفته‌شده است. به سوی آینده پیش خواهیم رفت. ما به فلسفه کسب‌وکار خودمان پایبند خواهیم بود. رقابت در بعد تجاری از مصرف‌کنندگان شروع می‌شود و به مصرف‌کنندگان پایان می‌یابد و نوآوری را در قالب آینده‌ای روشن به وجود می‌آورد. به این ترتیب مصرف‌کنندگان جهانی می‌توانند به طور چشمگیری تجارب ما را بهبود بخشند و تغییرات صنعتی را رهبری کنند.

رشد سریع هواوی با نوآوری‌های تکنولوژیکی

نوآوری در طول دهه‌های گذشته، نیروی اصلی برای رشد سریع HUAWEI بوده است. هواوی مدت‌هاست که از طریق نوآوری، برای بازارها و مصرف‌کنندگان ارزش ایجاد می‌کند، جالب است بدانید بیش از 10 درصد از درآمد فروش سالانه را در تحقیق و توسعه صرف می‌کند. بر اساس گزارش تحقیق کمیسیون اروپا (EC)، هواوی با رقم تحقیق و توسعه در میان شرکت‌های جهان در سال 2017 به مقام ششم رسید. در کنار کیفیت، HUAWEI یک فرهنگ سازمانی، سازماندهی و سیستم تضمین کیفیت را برای اولین بار ایجاد کرده است. بسیاری از استانداردهای داخلی آن حتی دقیق‌تر از همتایان صنعتی خود هستند تا کیفیت محصول را کاملا تضمین کنند.

هواوی در ماه نوامبر سال 2017، میت 10 به عنوان یک سری تازه نفس در سبد کالایی خود را راه‌اندازی کرد که اولین گام در توسعه گوشی‌های هوشمند مبتنی بر AI بود. سری گوشی های هواوی میت 10 دارای دوربین‌های مبتنی بر هوش مصنوعی (AI)، فناوری صرفه‌جویی در انرژی مبتنی بر AI، تشخیص متن توسط دوربین دستگاه، دستیار هوشمند و سایر توابع/برنامه‌ها است تا تجربه کاربر را بسیار بهبود ببخشد. EMUI 8.0 با تکنولوژی AI بیشتر مشکلات مربوط به Android مانند پاسخ‌هایی با تاخیر را کاهش می‌دهد. هواوی پس از آن که میت 10 را معرفی کرد، نظرات مثبت رسانه‌های فناوری معتبر را در سراسر جهان دریافت کرده است. عنوان بهترین گوشی هوشمند اندروید در سال 2017 و یکی از اسمارت فون‌های پرطرفدار در  2018 توسط رسانه‌های فناوری در آمریکا و اروپا از قبیل Android ، Buzz.ie ، Phone Arena و Tom’s Guide به این دستگاه تعلق پیدا کرده است.

منبع:گجت نیوز

 

C-NPSC-NPS اپلC-NPS ارزشC-NPS برندC-NPS بندیC-NPS پشتC-NPS درC-NPS راC-NPS ردهC-NPS سرC-NPS گذاشتC-NPS هواویاپلاپل C-NPSاپل ارزشاپل برنداپل بندیاپل پشتاپل دراپل رااپل ردهاپل سراپل گذاشتاپل هواویارزشارزش C-NPSارزش اپلارزش برندارزش بندیارزش پشتارزش درارزش راارزش ردهارزش سرارزش گذاشتارزش هواویبرندبرند C-NPSبرند اپلبرند ارزشبرند بندیبرند پشتبرند دربرند رابرند ردهبرند سربرند گذاشتبرند هواویبندیبندی C-NPSبندی اپلبندی ارزشبندی برندبندی پشتبندی دربندی رابندی ردهبندی سربندی گذاشتبندی هواویپشتپشت C-NPSپشت اپلپشت ارزشپشت برندپشت بندیپشت درپشت راپشت ردهپشت سرپشت گذاشتپشت هواویدردر C-NPSدر اپلدر ارزشدر برنددر بندیدر پشتدر رادر ردهدر سردر گذاشتدر هواویرارا C-NPSرا اپلرا ارزشرا برندرا بندیرا پشترا دررا ردهرا سررا گذاشترا هواویردهرده C-NPSرده اپلرده ارزشرده برندرده بندیرده پشترده دررده رارده سررده گذاشترده هواویسرسر C-NPSسر اپلسر ارزشسر برندسر بندیسر پشتسر درسر راسر ردهسر گذاشتسر هواویگذاشتگذاشت C-NPSگذاشت اپلگذاشت ارزشگذاشت برندگذاشت بندیگذاشت پشتگذاشت درگذاشت راگذاشت ردهگذاشت سرگذاشت هواویهواویهواوی C-NPSهواوی اپلهواوی ارزشهواوی برندهواوی بندیهواوی پشتهواوی درهواوی راهواوی ردههواوی سرهواوی گذاشت