در حال بارگذاری اطلاعات

-

ال جی

تکنولوژی‌ و فناوری‌های روز بکار گرفته شده در محصولات ال‌جی، تولید محصولات منحصر به فرد در کنار طراحی های بی‌نظیر می‌تواند یکی از منابع سرمایه‌گذاری در آینده محسوب شود. در سال 2014 شرکت ال‌جی ، شامل 4 واحد کسب و کار - سرگرمی های خانگی، موبایل، لوازم خانگی و سیستم‌های تهویه مطبوع و قطعات خودرو- با ...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

اعطای گواهی‌نامه شرکت خلاق به فروشگاه اینترنتی اُکالا

مدیر عامل جدید صنایع شیر ایران منصوب شد

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

ثبت نام‌های تجاری Icon و Iconic توسط ال‌ جی

دی 1396,24 سرویس خبری

ال‌جی نام تجاری Icon را برای یک گوشی‌ هوشمند و Iconic را برای ساعت‌ هوشمند، به ثبت رسانده است. به‌ نظر می‌رسد خانواده‌ی جدیدی توسط این شرکت معرفی خواهد شد.

ال‌جی الکترونیکس، به‌تازگی دو نام تجاری را در اداره‌ی ثبت اختراعات و علائم تجارت ایالات متحده (UPSTO) به ثبت رسانده است که جزئیاتی از محصولات احتمالی این شرکت ارائه می‌دهد. دو نام تجاری Icon و Iconic که از سوی شرکت کُره‌ای به ثبت رسیده است، می‌تواند عرضه‌ی محصولات جدید را تأیید کند؛ ال‏‌جی هیچ‏‌گاه از نام تجاری Icon یا مشتقات آن برای نام‌گذاری محصولات خود استفاده نکرده است.

شرکت کُره‌ای درنظر دارد پرچم‌داران جدید سری «G» را با نام تجاری متفاوتی ارائه دهد؛ هرچند، هنوز مشخص نشده است که جانشین ال‌جی جی ۶ با چه نام تجاری وارد بازار خواهد شد. ممکن است برای رقابت با سری گلکسی اس ۹ سامسونگ، این سازنده از نام «جی ۹» استفاده کند؛ ضمن اینکه احتمال دارد پرچم‌دار ال‌جی از خانواده‌ی جدیدی معرفی شود.

نام Iconic نیز برای ساعت‌های هوشمند این شرکت به ثبت رسیده است؛ ال‌جی طی چند سال اخیر، محصولات مختلفی نظیر ال‏‌جی واچ استایل، جی واچ، واچ اوربن (Watch Urbane) عرضه کرده است و آخرین محصولات این شرکت در بازار ساعت‌ هوشمند، اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار شد. ساعت‌ هوشمند ال‌جی که در سال گذشته عرضه شد، توسط منتقدان مورد تحسین قرار گرفت؛ اما موفقیت چشمگیری از نظر تجاری برای این شرکت به همراه نداشت. به همین جهت، ممکن است ساعت‌ هوشمند جدید ال‏‌جی، با نام تجاری متفاوتی ارائه شود.

ال‌جی اخیراً اعلام کرده است به زمان مشخصی برای عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند جدید متعهد نخواهد بود؛ به عبارت بهتر، زمانی گوشی‌های هوشمند جدیدی معرفی خواهد کرد که حرف‌ تازه‌ای برای گفتن داشته باشد و محصولات ال‏‌جی، صرفاً برای رقابت با سازندگان دیگر ارائه نمی‎شود. به‌ نظر می‌رسد عملکرد ضعیف مالی بخش موبایل، باعث شده است رقیب سامسونگ، روند متفاوتی برای باقی ماندن در بازار گوشی‌ هوشمند در پیش بگیرد؛ هرچند،مقامات این شرکت مدعی هستند که نگرانی‎ها در مورد کانال‌های جهانی تأمین باتری‌ لیتیومی، باعث شده است این رویه‌ را در دستور کار قرار دهند. با این وجود، پرچم‏‌دار جدید این شرکت که احتمالاً جی ۷ نخواهد بود؛ اواخر ماه فوریه یا نیمه ماه مارس رونمایی می‌شود.

در همین رابطه، ال‌جی اعلام کرده است که عرضه‌ی پرچم‌‌داران ۲۰۱۸ سامسونگ در ماه مارس، این شرکت را نگران نخواهد کرد؛ کُره‌ای‌ها تمامی توجه خود را روی بهبود قابلیت‌های جانشین ال‌جی جی ۶ معطوف خواهند کرد. از دیگر شایعات منتشرشده درباره‌ی گوشی جدید ال‌جی، می‌توان به عرضه آن با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ و پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۴.۰ کوالکام اشاره کرد. نسل بعدی پرچم‌دار ال‌جی، نمایشگر اولد خواهد داشت و با طراحی بدون حاشیه عرضه می‌شود؛ همچنین گفته شده است که از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند.

منبع:زومیت

IconIcon IconicIcon ال‌Icon تجاریIcon توسطIcon ثبتIcon جیIcon نام‌هایIcon وIconicIconic IconIconic ال‌Iconic تجاریIconic توسطIconic ثبتIconic جیIconic نام‌هایIconic والال‌ Iconال‌ Iconicال‌ تجاریال‌ توسطال‌ ثبتال جیال‌ نام‌هایال وتجاریتجاری Iconتجاری Iconicتجاری ال‌تجاری توسطتجاری ثبتتجاری جیتجاری نام‌هایتجاری وتوسطتوسط Iconتوسط Iconicتوسط ال‌توسط تجاریتوسط ثبتتوسط جیتوسط نام‌هایتوسط وثبتثبت Iconثبت Iconicثبت ال‌ثبت تجاریثبت توسطثبت جیثبت نام‌هایثبت وجیجی Iconجی Iconicجی الجی تجاریجی توسطجی ثبتجی نام‌هایجی ونام‌هاینام‌های Iconنام‌های Iconicنام‌های ال‌نام‌های تجارینام‌های توسطنام‌های ثبتنام‌های جینام‌های ووو Iconو Iconicو الو تجاریو توسطو ثبتو جیو نام‌های