در حال بارگذاری اطلاعات

-

شاتل

شرکت توسعه مجازی شاتل، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای خود در کشور کانادا و ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

یک قلم هوشمند سند تازه‌ای است که از تجهیزات آیفون جدید منتشر شده است

رنک های جدید هواوی پی20پرو در IFA 2018 باشید

تصاویر رندرهای قاب محافظ آیفون Xs پلاس منتشر شدن

افشا کردن مشخصات فنی سونی اکسپریا xz3 توسط یکی از فروشگاه‌های اینترنتی انگلستان

گوشی هوشمند نوکیا 9 به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز میشود

شرایط ویژه خرید از روکولند برای کاربران شاتل و شاتل موبایل در شهر تهران

دی 1396,13 سرویس خبری

کاربران شاتل و شاتل موبایل در شهر تهران می‌توانند از امروز تا ۲۲ دی ۱۳۹۶ از تخفیف ویژه شاتلی‌ها در فروشگاه آنلاین روکولند بهره‌مند شوند.

بر اساس توافق‌های صورت گرفته با سوپرمارکت آنلاین روکولند، مشتریان شاتل و شاتل‌موبایل در شهر تهران می‌توانند از امروز با دریافت کد تخفیف در ۲ خرید از خریدهای خود از وب‌سایت روکولند ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

دریافت کد تخفیف برای مشتریان شاتل با مراجعه به پورتال my.shatel.ir، منوی خدمات مشترکین و برای مشتریان شاتل موبایل از طریق پیامک امکان‌پذیر است.برای ارایه کد تخفیف در سایت روکولند در مرحله پرداخت، ردیفی برای درج کد پیش‌بینی شده است که کاربران باید کد دریافت شده را در این محل وارد کنند.

منبع:شاتل

برایبرای تهرانبرای خریدبرای روکولندبرای شاتلبرای کاربرانبرای موبایلتهرانتهران برایتهران خریدتهران روکولندتهران شاتلتهران کاربرانتهران موبایلخریدخرید برایخرید تهرانخرید روکولندخرید شاتلخرید کاربرانخرید موبایلروکولندروکولند برایروکولند تهرانروکولند خریدروکولند شاتلروکولند کاربرانروکولند موبایلشاتلشاتل برایشاتل تهرانشاتل خریدشاتل روکولندشاتل کاربرانشاتل موبایلکاربرانکاربران برایکاربران تهرانکاربران خریدکاربران روکولندکاربران شاتلکاربران موبایلموبایلموبایل برایموبایل تهرانموبایل خریدموبایل روکولندموبایل شاتلموبایل کاربران