در حال بارگذاری اطلاعات

-

شاتل

شرکت توسعه مجازی شاتل، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای خود در کشور کانادا و ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

رونمایی از باریکترین لپ تاپ جهان توسط کمپانی ایسر

معرفی نسل جدید لپ تاپ سامسونگ Notebook 7 Spin با سخت افزار به‌روز

معرفی برندگان سومین دوره المپیاد تکنسین های ایران توسط سامسونگ

عذرخواهی کمپانی اپل از کاربران خود به دلیل کاهش سرعت عملکرد آیفون های قدیمی

شرایط ویژه خرید از روکولند برای کاربران شاتل و شاتل موبایل در شهر تهران

دی 1396,13 سرویس خبری

کاربران شاتل و شاتل موبایل در شهر تهران می‌توانند از امروز تا ۲۲ دی ۱۳۹۶ از تخفیف ویژه شاتلی‌ها در فروشگاه آنلاین روکولند بهره‌مند شوند.

بر اساس توافق‌های صورت گرفته با سوپرمارکت آنلاین روکولند، مشتریان شاتل و شاتل‌موبایل در شهر تهران می‌توانند از امروز با دریافت کد تخفیف در ۲ خرید از خریدهای خود از وب‌سایت روکولند ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

دریافت کد تخفیف برای مشتریان شاتل با مراجعه به پورتال my.shatel.ir، منوی خدمات مشترکین و برای مشتریان شاتل موبایل از طریق پیامک امکان‌پذیر است.برای ارایه کد تخفیف در سایت روکولند در مرحله پرداخت، ردیفی برای درج کد پیش‌بینی شده است که کاربران باید کد دریافت شده را در این محل وارد کنند.

منبع:شاتل

برایبرای تهرانبرای خریدبرای روکولندبرای شاتلبرای کاربرانبرای موبایلتهرانتهران برایتهران خریدتهران روکولندتهران شاتلتهران کاربرانتهران موبایلخریدخرید برایخرید تهرانخرید روکولندخرید شاتلخرید کاربرانخرید موبایلروکولندروکولند برایروکولند تهرانروکولند خریدروکولند شاتلروکولند کاربرانروکولند موبایلشاتلشاتل برایشاتل تهرانشاتل خریدشاتل روکولندشاتل کاربرانشاتل موبایلکاربرانکاربران برایکاربران تهرانکاربران خریدکاربران روکولندکاربران شاتلکاربران موبایلموبایلموبایل برایموبایل تهرانموبایل خریدموبایل روکولندموبایل شاتلموبایل کاربران