در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

والپیپرهای جدید نوت10 معرفی شد

سومین مدل گوشی ال جی با نام ال جی G8X تینکیو در راه است

عذرخواهی کمپانی اپل از کاربران خود به دلیل کاهش سرعت عملکرد آیفون های قدیمی

دی 1396,10 سرویس خبری کالای دیجیتال

کمپانی محبوب آمریکایی اپل در نامه ای سر گشاده خطاب به کاربران و مشتریان خودش که طی آن از سو تفاهم های مرتبط با کاهش دادن سرعت عملکرد آیفون های قدیمی عذر خواهی کرده است. این کمپانی محبوب و بزرگ در دنیا ی تکنولوژی در طی چند هفته ی گذشته طی خبر هایی اذعان کرده بود که به خاطر کاهش عملکرد باتری های آیفون های قدیمی، سرعت عملکرد این گوشی ها را کاهش می دهد.

در این نامه گفته شده است که: می دانیم که برخی از شما احساس می کنید که شرکت اپل سما را از خودش نا امید کرده است، اما از این بابت بسیار متاسف هستیم. همچنین کمپانی بزرگ اپل افزود که باتری های گوشی ها از اجزای مصرفی گوشی محسوب می شوند و این کمپانی این امکان را فراهم کرده است تا کاربرانی که از آیفون ۶ و یا مدل های بعدی آیفون استفاده می کنند از اواخر ماه ژانویه تا دسامبر سال ۲۰۱۸ باتری گوشی های خود را با پرداخت تنها ۲۹ دلار تعویض کنند.

کمپانی اپل همچنین به کاربرانش قول داده است که تا اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی ویژگی جدید را به سیستم عامل آی او اس اضافه کند که اطلاعات و جزئیات بیشتری در رابطه با سلامت باتری به نمایش بگذارد تا کاربران این گوشی ها امکان این را داشته باشند که بدانند چه موقع باتری گوشی هایشان نمی‌تواند حداکثر عملکرد گوشی را تضمین کند. آن چه شرکت اپل در حال انجام آن است، تغییری بزرگ در دیدگاه این کمپانی در رایگبطه با باتری گوشی های آیفون است.

تقریبا حدود یک دهه پیش زمانی که اولین ایفون شرکت اپل به عموم مردم معرفی شد اهالی کوپرتینو ادعا می کردند که اکثرا کاربران گوشی آیفون هیچ گاه نیازمند تعویض باتری شان نخواهد شد و این در حالی است که پس از یک دهه این موضوع کاملا برعکس شده است و بیشتر افرادی که از نسخه های قدیمی تر گوشی های کمپانی اپل استفاده می کنند مجبور به تعویض باتری هایشان هستند.

منبع:زوم تک

آیفونآیفون اپلآیفون ازآیفون بهآیفون دلیلآیفون سرعتآیفون عذرخواهیآیفون عملکردآیفون کاربرانشآیفون کاهشآیفون کمپانیاپلاپل آیفوناپل ازاپل بهاپل دلیلاپل سرعتاپل عذرخواهیاپل عملکرداپل کاربرانشاپل کاهشاپل کمپانیازاز آیفوناز اپلاز بهاز دلیلاز سرعتاز عذرخواهیاز عملکرداز کاربرانشاز کاهشاز کمپانیبهبه آیفونبه اپلبه ازبه دلیلبه سرعتبه عذرخواهیبه عملکردبه کاربرانشبه کاهشبه کمپانیدلیلدلیل آیفوندلیل اپلدلیل ازدلیل بهدلیل سرعتدلیل عذرخواهیدلیل عملکرددلیل کاربرانشدلیل کاهشدلیل کمپانیسرعتسرعت آیفونسرعت اپلسرعت ازسرعت بهسرعت دلیلسرعت عذرخواهیسرعت عملکردسرعت کاربرانشسرعت کاهشسرعت کمپانیعذرخواهیعذرخواهی آیفونعذرخواهی اپلعذرخواهی ازعذرخواهی بهعذرخواهی دلیلعذرخواهی سرعتعذرخواهی عملکردعذرخواهی کاربرانشعذرخواهی کاهشعذرخواهی کمپانیعملکردعملکرد آیفونعملکرد اپلعملکرد ازعملکرد بهعملکرد دلیلعملکرد سرعتعملکرد عذرخواهیعملکرد کاربرانشعملکرد کاهشعملکرد کمپانیکاربرانشکاربرانش آیفونکاربرانش اپلکاربرانش ازکاربرانش بهکاربرانش دلیلکاربرانش سرعتکاربرانش عذرخواهیکاربرانش عملکردکاربرانش کاهشکاربرانش کمپانیکاهشکاهش آیفونکاهش اپلکاهش ازکاهش بهکاهش دلیلکاهش سرعتکاهش عذرخواهیکاهش عملکردکاهش کاربرانشکاهش کمپانیکمپانیکمپانی آیفونکمپانی اپلکمپانی ازکمپانی بهکمپانی دلیلکمپانی سرعتکمپانی عذرخواهیکمپانی عملکردکمپانی کاربرانشکمپانی کاهش