در حال بارگذاری اطلاعات

-

شاتل

شرکت توسعه مجازی شاتل، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای خود در کشور کانادا و ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

یک قلم هوشمند سند تازه‌ای است که از تجهیزات آیفون جدید منتشر شده است

رنک های جدید هواوی پی20پرو در IFA 2018 باشید

تصاویر رندرهای قاب محافظ آیفون Xs پلاس منتشر شدن

افشا کردن مشخصات فنی سونی اکسپریا xz3 توسط یکی از فروشگاه‌های اینترنتی انگلستان

گوشی هوشمند نوکیا 9 به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز میشود

پیوستن سیستان و بلوچستان به استان‌های تحت پوشش خدمات تلفن شاتل

دی 1396,02 سرویس خبری

استان سیستان و بلوچستان به استان‌های تحت پوشش خدمات تلفن شاتل پیوسته‌ است و از این پس مشترکین گران‌قدر شاتل در این استان می‌توانند در کنار دیگر خدمات ارایه شده، از خدمات تلفن شاتل نیز بهره‌مند شوند.

مشترکین استان سیستان و بلوچستان می‌توانند برای سفارش این خدمات به پنل کاربری خود در سایت مای شاتل مراجعه کنند و یا با شماره ۱۵۲۵ تماس بگیرند و مراحل ثبت‌نام را با همکاری کارشناسان شاتل تکمیل کنند.

خدمات تلفن شاتل، یکی از خدمات جدید شاتل برای انجام مکالمات تلفنی‌ست که با استفاده از آن می‌توانید با یک شماره ثابت اختصاصی مکالمه‌های تلفنی خود را انجام دهید، هزینه‌های تماس‌های تلفنی‌تان را تا چندین برابر کاهش دهید و همواره به تلفن ثابت خود بر روی گوشی موبایل‌تان دست‌رسی داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره خدمات تلفن شاتل (Voice) می‌توانید به صفحه خدمات تلفن شاتل در وب‌سایت این شرکت مراجعه فرمایید. افزون بر این، در صورت داشتن هر گونه پرسش در این‌باره و یا تمایل به استفاده از این خدمات، می­‌توانید با شماره ۱۵۲۵ تماس حاصل فرمایید.

منبع: شاتل

استاناستان‌ بلوچستاناستان‌ پوششاستان‌ پیوستناستان‌ تلفناستان‌ خدماتاستان‌ سیستاناستان‌ شاتلاستان وبلوچستانبلوچستان استان‌بلوچستان پوششبلوچستان پیوستنبلوچستان تلفنبلوچستان خدماتبلوچستان سیستانبلوچستان شاتلبلوچستان وپوششپوشش استان‌پوشش بلوچستانپوشش پیوستنپوشش تلفنپوشش خدماتپوشش سیستانپوشش شاتلپوشش وپیوستنپیوستن استان‌پیوستن بلوچستانپیوستن پوششپیوستن تلفنپیوستن خدماتپیوستن سیستانپیوستن شاتلپیوستن وتلفنتلفن استان‌تلفن بلوچستانتلفن پوششتلفن پیوستنتلفن خدماتتلفن سیستانتلفن شاتلتلفن وخدماتخدمات استان‌خدمات بلوچستانخدمات پوششخدمات پیوستنخدمات تلفنخدمات سیستانخدمات شاتلخدمات وسیستانسیستان استان‌سیستان بلوچستانسیستان پوششسیستان پیوستنسیستان تلفنسیستان خدماتسیستان شاتلسیستان وشاتلشاتل استان‌شاتل بلوچستانشاتل پوشششاتل پیوستنشاتل تلفنشاتل خدماتشاتل سیستانشاتل ووو استانو بلوچستانو پوششو پیوستنو تلفنو خدماتو سیستانو شاتل