در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

عرضه مستقیم محصولات صادراتی نوین زعفران در تهران آغاز شد

گوگل و ال جی نمایشگر VR با وضوح فوق‌العاده بالا معرفی خواهند کرد

مدیرعامل شرکت های دوشه آمل و لارین لبن پارس (آلیما) شخصیت صنعت غذای سال ۱۳۹۶ شد

افتتاح مرکز خدمات پس از فروش شیائومی MI در ایران

بهره برداری از تلویزیون های پیشرفته 2018 ال جی مجهز به هوش مصنوعی

رونمایی از آدامس بیداری اکشن

آذر 1396,26 سرویس خبری محصولات جدید

مراسم رونمایی از برند اکشن  در محل هتل اسپیناس پالاس با حضور مدیران شرکت های صنایع غذایی ماسترفوده و شرکت پخش برگزار گردید.

در این برنامه از جناب آقای مهندس کریمی مدیر عامل مجموعه ماسترفوده برای سخنرانی دعوت به عمل آمد.مهندس کریمی با اشاره به اینکه آدامس اکشن در افزایش انرژی در دوران سرماخوردگی شان در این روزها به ایشان بیشترین کمک را کرده است پاسخگوی این سوال بودند که چرا برند اکشن بر محصولات مجموعه ماسترفوده اضافه گردید؟ همچنین اذعان داشتند برای این بازار باید از بالا و با نگاهی عمیق تر به آن نگریست. بازار آدامس بازاری حدود 1000 تا 1200 میلیون تومانی است که بازاری بس جذاب می باشد که در سال های اخیر آدامس های تولیدات قبلی توانسته اند موفقیت های بزرگی را در این بازار از آن خود کنند.

ایشان با بیان نیاز رو به رشد بازار آدامس، حضور پررنگ آدامس های وارداتی و به همان نسبت حضور کم رنگ تولید کننده های داخلی در بازار آدامس، اظهار داشتند نیاز به برند جدید در آدامس را ضروری دانستیم و با خلاقیت و نوآوری وارد بازار شدیم و برند اکشن سهم چشمگیری از بازار آدامس را خواهد گرفت. در پایان نیز ضمن خوشامدگویی و تشکر مجدد از حضور میهمانان عزیز، افزودند: امیدوارم انتهای امسال اتفاقات خوبی برای اکشن اتفاق بیفتد و همچنین از شعبی که در پایان امسال و ابتدای سال آینده عملکرد ویژه ای داشته باشند تقدیر شایسته ای صورت خواهد گرفت.

در ادامه ی جناب آقای دکتر سزاوار رییس محترم هیئت مدیره با بیان اینکه ما همه در یک کشتی هستیم و فارغ از مقام ها و پست های شغلی باید برای موفقیت ها تلاش کنیم، چنین ایراد نمودند: مردم با استقبال از کالاهای وارداتی به صرف خارجی بودن به آن ها میدان می دهند ولی ما باید بازار وارداتی را از آن خود کنیم و این مجموعه با توانمندی هایش ثابت کرده است که توان آن را دارد. سپس جناب آقای مهندس صادق بیان مدیر عامل محترم پخش پشت تریبون قرار گرفته و برای حضار سخنرانی کردند.

ایشان نیز اعتماد و یقین خود را برای موفقیت برند اکشن ابراز نمودند و هدف این مجموعه را چنین اعلام کردند که امید است در اکثر نقاط کشور و هرجایی که فروش این محصول امکان پذیر باشد بتوانیم اکشن را مشاهده کنیم. ادامه برنامه با سخنرانی مهندس امینی نیک دنبال شد، ایشان ضمن تاکید بر جدی گرفتن اکشن در بازار به دلیل نیاز جامعه اظهار داشتند بازار آدامس ایران با ورود اکشن بزرگ خواهد شد و با همکاری تیم جوان و پرتلاش ماسترفوده که همیشه به بهترین شکل عمل می کند در کنار شرکت پخش قطعاً موفق خواهند بود.

سپس سرکار خانم دکتر سلامات و جناب آقای مهندس همتی در خصوص نکات بازاریابی و ویژگی های آدامس اکشن به ارائه نکاتی مهم پرداختند. در این پرزنت برنامه های مارکتینگ و توسعه محصول این برند به تقصیل مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. دکتر سلامات در این سخنرانی با بیان اینکه اکشن یعنی هیجان، یعنی تحرک اذعان داشتند که اکشن قصد دارد مردم را بیدار نگه دارد تا از زمان ها لذت ببرند تا بعد از آن بتواند هیجان را به آن ها هدیه دهد. مهندس همتی نیز با اشاره به این مطلب که خانم های باردار و حتی کودکان هم می توانند از این آدامس استفاده نمایند چنین اضافه کردند: بزاق دهان در جویدن آدامس اکشن نقش مهمی دارد به صورتی که وقتی طعم بی نظیر این آدامس را می چشید بزاق دهان ترشح می شود و این عمل به جذب کافئین در بدن کمک می کند.

منبع:کانال تلگرام افق کوروش

 

آدامسآدامس ازآدامس اکشنآدامس بیداریآدامس رونماییازاز آدامساز اکشناز بیداریاز رونماییاکشناکشن آدامساکشن ازاکشن بیداریاکشن رونماییبیداریبیداری آدامسبیداری ازبیداری اکشنبیداری رونماییرونماییرونمایی آدامسرونمایی ازرونمایی اکشنرونمایی بیداری