در حال بارگذاری اطلاعات

-

شاتل

شرکت توسعه مجازی شاتل، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای خود در کشور کانادا و ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

معرفی هواوی میت 30 لایت احتمالا با سیستم‌عامل HarmonyOS

ثبت اپل پتنت فیس آی دی برای مک

معرفی حسگر جدید ایزوسل سامسونگ در 21 مرداد با رزولوشنی چشمگیر

والپیپرهای جدید نوت10 معرفی شد

سومین مدل گوشی ال جی با نام ال جی G8X تینکیو در راه است

پیشنهاد ویژه پاییزی شاتل تمدید شد

آذر 1396,07 سرویس خبری

با توجه به استقبال چشم‌گیر کاربران از پیشنهاد ویژه پاییزی شاتل، مدت زمان استفاده از این پیشنهاد تا پایان روز پنج‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ تمدید می‌شود.

در این پیشنهاد توجه ویژه‌ای به تغییر نیازمندی‌های کاربران اینترنت در کشور شده و با در نظر گرفتن الگوهای مصرف متفاوت، بسته‌های جذابی برای مشتریان در نظر گرفته شده است که بی‌تردید می‌تواند توجه کاربران اینترنت پرسرعت را به خود جلب کند.

پیشنهاد اول

این بخش، ویژه مشتریان پرمصرف و پرکاربر است که با توجه به میزان ترافیک با قیمتی استثنایی طراحی شده است. در این پیشنهاد:

۱۸ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) با ۷۵۰ گیگابایت ترافیک (۵۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی و ۲۵۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل)، سه ماه اشتراک سرویس نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) و نصب و راه‌اندازی، به قیمت ۳۴۲٬۰۰۰ تومان (ماهانه ۱۹٬۰۰۰ تومان)، به مشتریان ارایه می‌شود. (قیمت واقعی این بسته ۱٬۳۵۷٬۴۰۰ تومان است.)

با مقایسه قیمت واقعی این باندل با قیمت ارایه شده در پیشنهاد ویژه بیش‌تر متوجه جذابیت این پیشنهاد خواهید شد.

پیشنهاد دوم

پیشنهاد دوم ویژه مشتریانی با الگوی مصرف متعادل‌تر و با تعداد کاربران کم‌تر است اما باز هم ترافیک ارایه شده در این بسته بسیار قابل توجه است. در پیشنهاد دوم مشتریان می‌توانند:

۱۲ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) را با  ۳۰۰ گیگابایت ترافیک (۲۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی و ۱۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل)، ۱ ماه اشتراک سرویس نماوا (برای تماشای آنلاین فیم و سریال) و نصب و راه‌اندازی به قیمت ۱۵۲٬۰۰۰ تومان (ماهانه ۱۲٬۶۰۰ تومان) دریافت کنند. (قیمت واقعی این بسته ۶۰۸٬۴۰۰ تومان است.)

پیشنهاد سوم

پیشنهاد سوم با قیمت بسیار مقرون به‌صرفه برای مشتریانی با مصرف پایین‌تر و تعداد کاربران کم‌تر طراحی شده است. در این پیشنهاد:

۱۲ ماه اینترنت پرسرعت شاتل با ۲۴۰ گیگابایت ترافیک (۱۹۵ گیگابایت ترافیک داخلی و ۴۵ گیگابایت ترافیک بین‌الملل) و نصب و راه‌اندازی به قیمت ۹۹٬۰۰۰ تومان ارایه می‌شود. (قیمت واقعی این بسته ۴۹۵٬۷۰۰ تومان است). گفتنی‌ست، سرویس‌های ارایه شده، بسته ترافیک شبانه ندارند. مشتری برای استفاده از ترافیک شبانه باید در صورت تمایل این بسته را خریداری کند.

پیشنهاد ویژه برای خرید مودم و تجهیزات:

مشتریانی که برای استفاده از پیشنهاد ویژه پاییزی شاتل به مودم و تجهیزات نیاز داشته باشند می‌توانند از تخفیف ویژه شاتل برای خرید مودم برخوردار شوند. در این پیشنهاد مودم بی‌سیم و تک‌پورت Zyxel Del 1201 با ۲۵ درصد تخفیف به قیمت ۴۳٬۵۰۰ ارایه می‌شود.

چند نکته درباره پیشنهادهای ارایه شده

برای سرویس‌های ارایه شده در این بخش، بسته به مکان جغرافیایی میزبانی محتوا، امکانات و زیرساخت‌های مخابراتی، سرعت تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه باز خواهد بود.
همچنین حداقل سرعت دانلود سرویس‌های ارایه شده، ۱ مگابیت بر ثانیه است.
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به‌جز فیروزکوه می‌توانند از پیشنهادهای یاد شده بهره‌مند شوند.در صورت اتمام ترافیک بین‌الملل، ترافیک داخلی شما تا زمان خرید بسته ترافیک جدید، غیرقابل استفاده خواهد بود.
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۱۵۲۵ تماس بگیرید.

منبع:شاتل

پاییزیپاییزی پیشنهادپاییزی تمدیدپاییزی شاتلپاییزی ویژهپیشنهادپیشنهاد پاییزیپیشنهاد تمدیدپیشنهاد شاتلپیشنهاد ویژهتمدیدتمدید پاییزیتمدید پیشنهادتمدید شاتلتمدید ویژهشاتلشاتل پاییزیشاتل پیشنهادشاتل تمدیدشاتل ویژهویژهویژه پاییزیویژه پیشنهادویژه تمدیدویژه شاتل