در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

معرفی ال جی 7 ThinQ روز ۱۲ اردیبهشت

ثبت رکوردی جدید در تاریخ فعالیت ال جی

گوگل و ال جی نمایشگر VR با وضوح فوق‌العاده بالا معرفی خواهند کرد

بهره برداری از تلویزیون های پیشرفته 2018 ال جی مجهز به هوش مصنوعی

گلدیران بهترین شرکت خدماتی سال2017 در منطقه خاورمیانه و آفریقا

معرفی یخچال صندوق‌دار خودران توسط هوندا

آبان 1396,15 سرویس خبری لوازم خانگی

چندی پیش یخچال صندوق‌دار هوشمند شرکت کولست (Coolest) در کیک استارتر (Kickstarter) سرمایه‌ی خوبی جذب کرد . هوندا در نمایشگاه توکیو موتور تمرکز زیادی بر روی روبوکاس گذاشته است. اما روبوکاس چیست؟ شرکت هوندا آن را شکل منحصر به‌فردی از حرکت الکتریکی می‌نامد که برای به واقعیت تبدیل کردن رویاها و ایده‌های هر فردی ساخته شده است. تنها تخیل شما است که کاربرد این محصول را محدود می‌کند، به عبارت دیگر:

این محصول یک یخچال صندوق‌دار خودران با چشم‌هایی از جنس LED است.

طراحی روبوکاس به وضوح شبیه طرح مفهومی ماشین الکتریکی این شرکت است که امسال معرفی شد. هوندا تصور می‌کند که مردم از روبوکاس در کافه‌های رو باز، ادویه فروشی ها و یا هر جایی که می‌روند، استفاده خواهند کرد. هوندا می‌گوید که شیوه‌ی منحصربه‌فرد و با مزه حرکت روبوکاس می‌تواند برای مردم جالب و سرگرم کننده باشد. یک صفحه لمسی نیز در پشت روبوکاس قرارا داده شده که می‌توانید از آن در مواقع لزوم استفاده کنید.

با توجه به هدف گذاری این شرکت برای این یخچال‌های صندوق‌دار و طراحی جالب و بامزه آن، می‌توان انتظار داشت که در بازار با استقبال خوبی از سوی مردم روبه رو شود.

منبع: گجت نیوز

توسطتوسط خودرانتوسط صندوق‌دارتوسط معرفیتوسط هونداتوسط یخچالخودرانخودران توسطخودران صندوق‌دارخودران معرفیخودران هونداخودران یخچالصندوق‌دارصندوق‌دار توسطصندوق‌دار خودرانصندوق‌دار معرفیصندوق‌دار هونداصندوق‌دار یخچالمعرفیمعرفی توسطمعرفی خودرانمعرفی صندوق‌دارمعرفی هوندامعرفی یخچالهونداهوندا توسطهوندا خودرانهوندا صندوق‌دارهوندا معرفیهوندا یخچالیخچالیخچال توسطیخچال خودرانیخچال صندوق‌داریخچال معرفییخچال هوندا