در حال بارگذاری اطلاعات

-

بانک شهر

سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه ای معادل یک هزار و پانصد میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند. تأمین نیاز شهرداری ها به اعتبارات کلان، تأمین...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت به پرداخت ملت با حضور بیش از 98 درصد سهامداران

مراسم تجلیل از بانک ملت در ششمین جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران برگزار شد

اهدای جایزه رتبه نخست هشتمین همایش بانک‌داری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به مدیرعامل به‌پرداخت ملت

نشست مشترک مدیران و معاونان دستگاه های اجرایی کشور به میزبانی بانک ملی

جایگاه نخست شرکت به پرداخت ملت در صنعت پرداخت

تحقق توسعه خطوط مترو با حمایت بی وقفه بانک شهر

آبان 1396,05 سرویس خبری

مجید فراهانی با اشاره به نقش بانك شهر در پشتیبانی پروژه‌های مختلف در کلانشهرها گفت: بانک شهر تنها بانکی است که سهامش متعلق به شهرداری های کلانشهرها و مدیریت شهری است  و از زمان تاسیس تاکنون توانسته فعالیت‌های مهمی را جهت تامین مالی پروژه‌های شهرداری کلانشهرها و توسعه شهرها ایفا کند.

وی با بیان این‌که  تا قبل از ایجاد بانک شهر،  کلانشهرها و همچنین شهرداری‌های شهرهای مختلف از وجود یک موسسه مالی قابل اطمینان برای پشتیبانی پروژه‌های خود بی بهره بودند؛ تصریح کرد: تاسیس بانک شهر باعث شد پشتوانه مالی برای کلانشهرها در اجرای پروژه ها ایجاد شود.

نقش مهم بانک شهر در توسعه و تامین مالی پروژه‌های شهری

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با بیان این‌که در تهران نیز بانک شهر نقش مهمی در توسعه و تامین مالی پروژه‌ها داشته  و دارد،  افزود: در حال حاضر شاهد هستیم بانک شهر تامین مالی خط شش، خط هفت مترو و  ادامه خط یک مترو را که نیاز به تامین مالی نزدیک 10 هزار میلیارد تومان دارد را تقبل کرده است.

فراهانی به بازدید اخیرش از پروژه خط شش مترو اشاره کرد و گفت: یکی از دلایل توسعه بدون وقفه خط شش،  تامین مالی منظم از سوی بانک شهر در این پروژه مهم بود  که سبب شده 24 ساعته  ساخت این پروژه  که در راستای تسهیل رفت و آمد مردم و کاهش آلودگی هواست، پیش رود.

وی  بانک شهر را بزرگترین پشتیبان مالی شهرداری‌ها دانست و  خاطرنشان کرد: این بانک نقش مهمی در پیشبرد  فعالیت های شهرداری ها داشته است ، هرچند در حوزه های دیگر همچون بانکداری الکترونیک فعال و موفق بوده به گونه ای که در بانکداری الکترونیک سرآمد است و همچنین با ایجاد شهرنت به صورت 24 ساعته خدمات بانکی ارائه می کند و شهروندان با ورود به شهرنت ها در هر ساعت از شبانه روز  خدماتی مشابه باجه بانکی دریافت می کنند.

بانک شهر پیشرو در بانکداری الکترونیک

به گفته وی، این مسئله  یکی از کارهای مهم در کشور بوده که برای اولین بار توسط بانک شهر ایجاد شده  و باید یادآور شویم که بانک شهر همواره در  بانکداری الکترونیک  پیش رو بوده است.

فراهانی با بیان این‌که انتظار است  که بانک شهر به دلیل  فضا و ارتباطات جدیدی که در روابط بین الملی ایجاد شده در حوزه بین الملل نیز حضور جدی تری داشته باشد گفت: همچنین امروزه سرمایه  گذاران زیادی در دنیا علاقمند هستند در پروژه های شهر سرمایه گذاری کنند که نیازمند تضمین بانکی هستند و بانک شهر می تواند  در جذب سرمایه گذار و همچنین  ارائه تضامین  مناسب به سرمایه گذاران فعالیت چشمگیر داشته باشد.وی افزود: بانک شهر می‌تواند با همکاری دولت،  استفاده از خطوط اعتباری مالی که بین ایران و برخی کشورها وجود دارد نسبت به خریداری تجهیزات مورد نیاز مدیریت شهری همچون واگن و… اقدام کند.

فراهانی در ادامه افزود: عملکرد بانک شهر قابل قدردانی است چراکه نقش مهمی در توسعه پروژه ها داشته و امید است این همکاری ها مانند گذشته  ادامه داشته باشد.

منبع: بانک شهر

بابا بانکبا بیبا تحققبا توسعهبا حمایتبا خطوطبا شهربا متروبا وقفهبانکبانک بابانک بیبانک تحققبانک توسعهبانک حمایتبانک خطوطبانک شهربانک متروبانک وقفهبیبی بابی بانکبی تحققبی توسعهبی حمایتبی خطوطبی شهربی متروبی وقفهتحققتحقق باتحقق بانکتحقق بیتحقق توسعهتحقق حمایتتحقق خطوطتحقق شهرتحقق متروتحقق وقفهتوسعهتوسعه باتوسعه بانکتوسعه بیتوسعه تحققتوسعه حمایتتوسعه خطوطتوسعه شهرتوسعه متروتوسعه وقفهحمایتحمایت باحمایت بانکحمایت بیحمایت تحققحمایت توسعهحمایت خطوطحمایت شهرحمایت متروحمایت وقفهخطوطخطوط باخطوط بانکخطوط بیخطوط تحققخطوط توسعهخطوط حمایتخطوط شهرخطوط متروخطوط وقفهشهرشهر باشهر بانکشهر بیشهر تحققشهر توسعهشهر حمایتشهر خطوطشهر متروشهر وقفهمترومترو بامترو بانکمترو بیمترو تحققمترو توسعهمترو حمایتمترو خطوطمترو شهرمترو وقفهوقفهوقفه باوقفه بانکوقفه بیوقفه تحققوقفه توسعهوقفه حمایتوقفه خطوطوقفه شهروقفه مترو