در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

برگزاری سه گرد همایی با میزبانی ایران هتل آنلاین در سه شهر اصفهان، شیراز و یزد

ایران هتل انلاین در همایشی بزرگ با حضور مدیران و مسئولین تمامی هتل های مشهداز پنل هوشمند خود (IHOTEL) رونمایی کرد

اولین کارگاه آموزشی پنل های هوشمند ایران هتل آنلاین در مشهد برگزار شد

تخفیف های پاییزی ایران_ هتل_آنلاین

تصاحب پارس آنلاین توسط های وب

آبان 1396,07 سرویس خبری خدمات شخصی

پارس آنلاین به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های اینترنتی ایران به زیر پرچم های‌وب رفت.

ساعاتی پیش، سید ایمان میری، مدیرعامل شرکت های‌وب با انتشار تصاویری در اینستاگرام خبر از این داد که پارس آنلاین، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های اینترنتی فعال در کشورمان، توسط های‌وب خریداری شده است.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، های‌وب پس از مذاکراتی با سعید و رضا فاتح، مدیران پارس آنلاین، توافق‌نامه‌ی خرید سهام این شرکت را به امضا رسانده است. به نظر می‌رسد ورود های‌وب به تالار بورس، باعث شده است در پی رشد هر چه بیشتر باشد و از این‌رو اقدام به خرید پارس‌آنلاین کرده است. اطلاعات ارائه‌شده توسط ایمان میری، مدیرعامل های‌وب نشان از این دارد که برادران فاتح، به‌عنوان عضو هیئت مدیره و سهامدار های‌وب همچنان فعالیت خود در حوزه‌ی اینترنت را زیر پرچم های‌وب ادامه خواهند داد.

پارس آنلاین در ماه‌های گذشته با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کرد. ریزش شدید مشتریان این شرکت به واسطه‌ی کاهش هزینه‌ی استفاده از اینترنت توسط رقبا باعث شده بود پارس‌آنلاین سیاست‌های مختلفی برای کاهش هزینه‌ها در پیش بگیرد؛ اما به نظر می‌رسد مدیران این شرکت خصوصی، واگذاری پارس آنلاین را راهی منطقی‌تر یافته‌اند.

منبع:زومیت

آنلاینآنلاین پارسآنلاین تصاحبآنلاین توسطآنلاین هایآنلاین وبپارسپارس آنلاینپارس تصاحبپارس توسطپارس هایپارس وبتصاحبتصاحب آنلاینتصاحب پارستصاحب توسطتصاحب هایتصاحب وبتوسطتوسط آنلاینتوسط پارستوسط تصاحبتوسط هایتوسط وبهایهای آنلاینهای پارسهای تصاحبهای توسطهای وبوبوب آنلاینوب پارسوب تصاحبوب توسطوب های