در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

عرضه گوشی سامسونگ مدل A40 به بازار

امکان مخفی کردن حفره دوربین گلکسی اس ده (Samsung Galaxy S10)

کاور LED گلکسی اس ۱۰ یک افکت پر زرق و برق در اختیار کاربر قرار می‌دهد

گوشی قابل انعطاف TCL قابلیت تبدیل به یک ساعت هوشمند را دارند

استفاده از جدیدترین نوآوری‌ها در گوشی هواوی نوا 4

رونمایی از ساعت هوشمند هواوی واچ 2 پرو با پشتیبانی از سیم‌کارت

مهر 1396,30 سرویس خبری محصولات جدید

ساعت هوشمند هواوی واچ 2 پرو (Huawei Watch 2 Pro) به عنوان آخرین محصول پوشیدنی کمپانی چینی هواوی معرفی شد اما هنوز اطلاعات کاملی از این ساعت هوشمند منتشر نشده است.

ساعت‌های هوشمند و سایر گجت‌های پوشیدنی در طی سال‌های اخیر مورد توجه اکثر تولیدکنندگان بزرگ جهانی قرار داشته‌اند و شاهد رقابت جذابی بین برند‌های مختلف بوده‌ایم؛ از اپل واچ گرفته تا گیر اس سامسونگ و حالا هواوی واچ 2 پرو. همانطور که اطلاع دارید، دو گوشی هواوی میت 10 (Huawei Mate 10) و میت 10 پرو (Huawei Mate 10 Pro) هفته قبل در چین رونمایی شدند و حالا نوبت به ساعت جدید کمپانی هواوی رسیده است.

این ساعت جدید که رسما در چین رونمایی شد، قابلیت پشتیبانی از سیم‌کارت (eSlM) را به کاربران ارائه می‌کند. از آنجایی که مسئولان هواوی در رونمایی بین‌المللی خود در شهر مونیخ حرفی از ساعت هوشمند جدید نزده بودند، این خبر ما را غافلگیر کرد.

متاسفانه هنوز اطلاعات زیادی پیرامون مشخصات و قابلیت‌های هواوی واچ 2 پرو در دسترس نیست، اما به لطف شایعات اخیر می‌توان برخی از این موارد را پیش‌بینی کرد. این ساعت هوشمند با سنسور ضربان قلب، GPS و پشتیبانی از سرویس پرداخت هواوی (Huawei Pay) همراه خواهد بود. اما قابلیت ویژه و جذاب هواوی واچ 2 پرو پشتیبانی آن از اتصال 2G/3G/4G از طریق سیم‌کارت است که بسیاری از کاربران به آن اهمیت زیادی می‌دهند.

علاوه بر این، هنوز نمی‌دانیم سیستم‌عامل پیش‌فرض ساعت جدید هواوی چه خواهد بود، از آنجایی که گوگل فعالیت ویژه و رسمی در چین ندارد، رابط کاربری این محصول به احتمال زیاد شبیه نسخه پوشیدنی اندروید (Android Wear) خواهد بود اما خبری از سرویس‌های گوگل در آن نیست.

این احتمال وجود دارد که چینی‌ها بخواهند هواوی واچ 2 پرو را به صورت اختصاصی در بازار چین به فروش برسانند، چرا که مسئولان این شرکت هیچ حرفی پیرامون عرضه جهانی آن نزده‌اند. فروش این محصول هم‌اکنون در چین با قیمت 400 دلار آغاز شده است، با این حال می‌توانیم خوش‌بین باشیم حتی اگر هواوی واچ 2 پرو به بازار جهانی نرسد، نسل‌های بعدی آن در بازار جهانی از سیم‌کارت پشتیبانی خواهند داشت.

منبع:گجت نیوز

"ساعت۲2 پرو2 پشتیبانی2 رونمایی2 ساعت2 سیم‌کارت2 هواوی2 هوشمند2 واچپروپرو 2پرو پشتیبانیپرو رونماییپرو ساعتپرو سیم‌کارتپرو هواویپرو هوشمندپرو واچپشتیبانیپشتیبانی 2پشتیبانی پروپشتیبانی رونماییپشتیبانی ساعتپشتیبانی سیم‌کارتپشتیبانی هواویپشتیبانی هوشمندپشتیبانی واچرونماییرونمایی 2رونمایی پرورونمایی پشتیبانیرونمایی ساعترونمایی سیم‌کارترونمایی هواویرونمایی هوشمندرونمایی واچساعت 2ساعت پروساعت پشتیبانیساعت رونماییساعت سیم‌کارتساعت هواویساعت هوشمندساعت واچسیم‌کارتسیم‌کارت 2سیم‌کارت پروسیم‌کارت پشتیبانیسیم‌کارت رونماییسیم‌کارت ساعتسیم‌کارت هواویسیم‌کارت هوشمندسیم‌کارت واچهواویهواوی 2هواوی پروهواوی پشتیبانیهواوی رونماییهواوی ساعتهواوی سیم‌کارتهواوی هوشمندهواوی واچهوشمندهوشمند 2هوشمند پروهوشمند پشتیبانیهوشمند رونماییهوشمند ساعتهوشمند سیم‌کارتهوشمند هواویهوشمند واچواچواچ 2واچ پروواچ پشتیبانیواچ رونماییواچ ساعتواچ سیم‌کارتواچ هواویواچ هوشمند