در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

برگزاری جلسه همکاری بین شرکت صنایع شیر ایران و سازمان فنی حرفه ای

اختصاص جوایز در حوزه محصولات جدید توسط شرکت صنایع شیر ایران

بهره برداری از ۴ طرح بزرگ تولیدی صنایع غذایی شیرین عسل در شبستر

تقدیر از پرسنل نمونه پگاه تهران همزمان با روز جهانی کارگر

بازدید معاون و سخنگوی مدیریت بحران کشور از پالایشگاه غلات زر

پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا

مهر 1396,11 سرویس خبری مواد غذایی

پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا از هفته دوم مهر ماه توسط باشگاه متخصصین علوم و صنایع غذایی آریا و پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی در شرکت بهنوش ایران برگزار می شود.

پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا موسوم به جام تولید ، کیفیت، سلامت که به مناسبت روز جهانی غذا و همچنین هفته ورزش و تربیت بدنی که همزمان با روز های جهانی استاندارد و روز ملی صادرات هر ساله برگزار می شود که سه دوره اول این مسابقات در شرکت پگاه تهران و دوره چهارم همانند این دوره در شرکت بهنوش ایران برگزار شده است.

در این دوره از مسابقات تیمهای مشارکت کننده در دو گروه چهار تیمی به رقابت خواهند پرداخت که در گروه A این مسابقات تیم های صنایع غذایی گلها، پدرخوب، ستارگان هنر ایران و آمارانت حضور دارند و در گروه B نیز تیمهای سبزی ایران ( سبزان) ، بهنوش ایران، صنایع غذایی مهرام و کانون سردفتران به رقابت می پردازند.

گفتنی است علاوه بر تیمهای مهرام ، کانون سردفتران ، آمارانت که در این دوره از مسابقات حضور دارند ،در چهار دوره قبلی این مسابقات تیمهای زرماکارون ، یک و یک ، پگاه تهران ، فراورده بسته بندی شیری پگاه، سازمان غذا و دارو ، رسانه صنعت غذا ، رسانه فوتسال ، صنایع غذایی گلها ، سبزان ، پدرخوب ، بوف ، پژوهشگاه رویان، ستارگان هنر ایران ،بهنوش و با حمایت شرکت فراورده های گوشتی مام و شرکت لبنی دوشه آمل ( هراز ) و با میزبانی شرکتهای پگاه تهران و بهنوش ایران حضور داشتند.

منبع:اگروفودنیوز

 

 

پنجمینپنجمین دورهپنجمین صنعتپنجمین غذاپنجمین فوتبالپنجمین مسابقاتدورهدوره پنجمیندوره صنعتدوره غذادوره فوتبالدوره مسابقاتصنعتصنعت پنجمینصنعت دورهصنعت غذاصنعت فوتبالصنعت مسابقاتغذاغذا پنجمینغذا دورهغذا صنعتغذا فوتبالغذا مسابقاتفوتبالفوتبال پنجمینفوتبال دورهفوتبال صنعتفوتبال غذافوتبال مسابقاتمسابقاتمسابقات پنجمینمسابقات دورهمسابقات صنعتمسابقات غذامسابقات فوتبال