در حال بارگذاری اطلاعات

مطالب مرتبط

ماست مووو محصولی جدید از شیرین عسل

حضوردبیر کل انجمن لبنی اتحادیه اروپا در شرکت لبنیات میهن

شرکت نستله ایران و انجمن تغذیه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دیدار دکتر فضلی و مدیران ارشد بانک ملت شرکت‌های تولیدی

میزبانی صنایع غذایی سحر از شرکت هاکان

پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا

مهر 1396,11 سرویس خبری مواد غذایی

پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا از هفته دوم مهر ماه توسط باشگاه متخصصین علوم و صنایع غذایی آریا و پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی در شرکت بهنوش ایران برگزار می شود.

پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا موسوم به جام تولید ، کیفیت، سلامت که به مناسبت روز جهانی غذا و همچنین هفته ورزش و تربیت بدنی که همزمان با روز های جهانی استاندارد و روز ملی صادرات هر ساله برگزار می شود که سه دوره اول این مسابقات در شرکت پگاه تهران و دوره چهارم همانند این دوره در شرکت بهنوش ایران برگزار شده است.

در این دوره از مسابقات تیمهای مشارکت کننده در دو گروه چهار تیمی به رقابت خواهند پرداخت که در گروه A این مسابقات تیم های صنایع غذایی گلها، پدرخوب، ستارگان هنر ایران و آمارانت حضور دارند و در گروه B نیز تیمهای سبزی ایران ( سبزان) ، بهنوش ایران، صنایع غذایی مهرام و کانون سردفتران به رقابت می پردازند.

گفتنی است علاوه بر تیمهای مهرام ، کانون سردفتران ، آمارانت که در این دوره از مسابقات حضور دارند ،در چهار دوره قبلی این مسابقات تیمهای زرماکارون ، یک و یک ، پگاه تهران ، فراورده بسته بندی شیری پگاه، سازمان غذا و دارو ، رسانه صنعت غذا ، رسانه فوتسال ، صنایع غذایی گلها ، سبزان ، پدرخوب ، بوف ، پژوهشگاه رویان، ستارگان هنر ایران ،بهنوش و با حمایت شرکت فراورده های گوشتی مام و شرکت لبنی دوشه آمل ( هراز ) و با میزبانی شرکتهای پگاه تهران و بهنوش ایران حضور داشتند.

منبع:اگروفودنیوز

 

 

پنجمینپنجمین دورهپنجمین صنعتپنجمین غذاپنجمین فوتبالپنجمین مسابقاتدورهدوره پنجمیندوره صنعتدوره غذادوره فوتبالدوره مسابقاتصنعتصنعت پنجمینصنعت دورهصنعت غذاصنعت فوتبالصنعت مسابقاتغذاغذا پنجمینغذا دورهغذا صنعتغذا فوتبالغذا مسابقاتفوتبالفوتبال پنجمینفوتبال دورهفوتبال صنعتفوتبال غذافوتبال مسابقاتمسابقاتمسابقات پنجمینمسابقات دورهمسابقات صنعتمسابقات غذامسابقات فوتبال