در حال بارگذاری اطلاعات

-

سامسونگ

سامسونگ الکترونیکس، از زمان تأسیسش در شهر سوون کره، همچنان رشد کرده، به پیشتازی در زمینه فناوری اطلاعات در جهان تبدیل شده است و بیش از 200 شرکت فرعی را در سراسر جهانمدیریت می‌کند. محصولات این شرکت شامل لوازم خانگی مثل تلویزیون‌، مانیتور، یخچال، و ماشین لباسشویی، و همچنین محصولات اصلی ارتباطات راه د...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

تصاویر رندرهای قاب محافظ آیفون Xs پلاس منتشر شدن

افشا کردن مشخصات فنی سونی اکسپریا xz3 توسط یکی از فروشگاه‌های اینترنتی انگلستان

گوشی هوشمند نوکیا 9 به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز میشود

جایگزین جدید سونی برای اکسپریا هوم لانچر

مشخصات گلکسی تب اس 4 افشا شد

ارتقا برند سامسونگ به رده ششم برترین برندهای جهان

مهر 1396,12 سرویس خبری

طبق رتبه‌بندی جدید موسسه Interbrand، برند سامسونگ با 9 درصد افزایش ارزش نسبت به قبل به رده ششم برترین برندهای جهان ارتقا پیدا کرده است.

سامسونگ در تازه‌ترین رتبه‌بندی موسسه اینتربرند (Interbrand) به عنوان ششمین برند برتر جهان شناخته شد. برند سامسونگ با 9 درصد افزایش نسبت به سال گذشته با ارزشی معادل 56.2 میلیارد دلار در جایگاه ششم جهان قرار گرفته است. این کمپانی کره‌ای از سال 2012 تا 2017 در فهرست اعلامی موسسه اینتربرند همواره بین 10 برند برتر قرار گرفته است که این موضوع رشد مداوم ارزش برند و پیشرفت‌های دائمی و پیوسته سامسونگ را به عنوان یک شرکت جهانی نشان می‌دهد.

با توجه به برخی از چالش‌هایی که سامسونگ در سال گذشته با آن روبرو بوده و بر آنها غلبه کرده، دستاوردهای امسال این شرکت در بعضی از موارد بسیار معنادار و قابل توجه است. به طور مثال از میان عوامل مختلفی که در ارزشیابی موسسه اینتربرند نقش داشته، بازیابی سریع و مثال‌زدنی این شرکت پس از بحران سال گذشته گلکسی نوت 7 را می‌توان نام برد. عرضه موفق محصولات پرچمدار و عملکرد مالی درخشان از دیگر مواردی است که در ارتقای ارزش برند سامسونگ سهم داشته است. به طور خاص، در بازار جهانی موبایل، پیشتازی سامسونگ با عرضه گلکسی S8 دوباره مورد تایید قرار گرفت.

همچنین بخش تولید حافظه سامسونگ با عملکرد قدرتمند خود در سوددهی مالی، به ترقی ارزش برند سامسونگ کمک کرد. بخش لوازم دیجیتالی سامسونگ با عرضه محصولات نوآورانه‌ای همچون یخچال Family Hub و ماشین لباسشویی ادواش (AddWash) جوایزی  را کسب کرد که نشان می‌دهد این محصولات بر پایه توجه عمیق به بینش مصرف‌کننده توسعه یافته‌اند. در حوزه نمایشگرهای تصویری، سامسونگ با عرضه تلویزیون های QLED و همین‌طور Frame سبک جدیدی از حضور تلویزیون‌ها در خانه‌ها خلق کرده است.

وای اچ لی، مدیر ارشد بازاریابی سامسونگ در مورد صعود ارزش برند این شرکت می‌گوید:

به گفته لی، جایگاه سامسونگ در رتبه‌بندی امسال علامت مثبتی از به ثمر رسیدن تلاش‌های ما در بازیابی اعتماد دوباره مشتریان جهانی است.

سال 2012 2013 2014 2015 2016 2017
ارزش برند 32 میلیارد و 893 میلیون دلار 39 میلیارد و 610 میلیون دلار 45 میلیارد و 462 میلیون دلار 45 میلیارد و 297 میلیون دلار 51 میلیارد و 810 میلیون دلار 56 میلیارد و 249 میلیون دلار

مراسم معرفی برترین برندهای جهان روز 5 مهرماه در مرکز تجارت جهانی شهر نیویورک برگزار می‌شود.

جدول افزایش ارزش برند سامسونگ

سال 2012 2013 2014 2015 2016 2017
رتبه جهانی 9 8 7 7 7 6

 

منبع:گجت نیوز

 

برترینبرترین برندبرترین برندهایبرترین جهانبرترین سامسونگبرندبرند برترینبرند برندهایبرند جهانبرند سامسونگبرندهایبرندهای برترینبرندهای برندبرندهای جهانبرندهای سامسونگجهانجهان برترینجهان برندجهان برندهایجهان سامسونگسامسونگسامسونگ برترینسامسونگ برندسامسونگ برندهایسامسونگ جهان