در حال بارگذاری اطلاعات

-

سامسونگ

سامسونگ الکترونیکس، از زمان تأسیسش در شهر سوون کره، همچنان رشد کرده، به پیشتازی در زمینه فناوری اطلاعات در جهان تبدیل شده است و بیش از 200 شرکت فرعی را در سراسر جهانمدیریت می‌کند. محصولات این شرکت شامل لوازم خانگی مثل تلویزیون‌، مانیتور، یخچال، و ماشین لباسشویی، و همچنین محصولات اصلی ارتباطات راه د...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

برگزاری مراسم تجلیل از الوان به عنوان حامی حقوق مصرف کنندگان

مانیتور لنوو ThinkVision P44W همراه با قابلیت‌های مدرن مخصوص حرفه‌ای‌ها و گیمرها معرفی شد

پاکشوما برگزیده شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی گردید

رونمایی از تلویزیون های QLED 2019 سامسونگ در نمایشگاه فروم 2019

معرفی کمپانی ال جی از یک مانیتور 4K جدیددر کشور ژاپن.

زنگ مهر در کمپین «سلام مدرسه» سامسونگ به صدا درآمد

مهر 1396,11 سرویس خبری اخبار و رویداد ها

سامسونگ الکترونیکس همزمان با شروع سال تحصیلی جدید کمپین «سلام مدرسه» را با هدف کمک به تجهیز و نوسازی مدارس حاشیه شهر تهران برپا کرد.این کمپین که بخشی از برنامه‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ است، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و با حضور کارمندان شرکت سامسونگ در مدارس اجرا شد.

در این فعالیت داوطلبانه، کارمندان سامسونگ ایران با حضور در مدارس مناطق محروم مانند پاکدشت، شهر قدس و قرچک اقداماتی همچون رنگ‌آمیزی مدرسه، توسعه فضای سبز و اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی را انجام دادند.مسعود فیاضی، مدیر روابط عمومی و مسئولیت‌های اجتماعی سامسونگ درباره فعالیت‌های انجام شده در کمپین سلام مدرسه، گفت: کارمندان سامسونگ سپتامبر هر سال در نقاط مختلف جهان به طور داوطلبانه فعالیت‌هایی را در راستای مسولیت‌های اجتماعی انجام می‌دهند.

وی افزود: امسال کارمندان سامسونگ در ایران با مراجعه به مدارس مختلف در مناطق محروم با اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی و رنگ‌آمیزی مدرسه و توسعه فضای سبز، برگ دیگری از فعالیت‌های مسولیت‌ اجتماعی این شرکت را ورق زدند.به گفته وی، در طول برگزاری این کمپین بیش از ۲ هزار کوله رنگی و ابزارهای آموزشی در مدارس مناطق محروم حاشیه شهر تهران به دانش‌ آموزان اهدا شد.

فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ بر روی چهار موضوع آموزش، سلامت، اشتغال و محیط‌ زیست تمرکز دارد. در این میان بخش آموزش با مشارکت دوجانبه سامسونگ و مراکز آموزشی یا موسسات و انجمن‌ها سهم عمده‌ای در فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت ایفا کرده است.

راه‌اندازی کتابخانه‌های گویا با همکاری انجمن نابینایان ایران، تاسیس مرکز فناوری با همکاری مشترک سامسونگ و دانشگاه امیرکبیر و ساخت آکادمی مهندسی با همکاری سازمان فنی‌وحرفه‌ای گوشه‌ای از فعالیت‌های اجتماعی سامسونگ برای ارتقای آموزش کودکان و جوانان ایرانی است.

فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ در سرتاسر جهان با حضور کارمندان این شرکت در فرصت‌ها و زمان‌های مختلف پیگیری می‌شود. کارمندان سامسونگ در فرصت‌های پیش آمده با حضور در مراکز آموزشی و فضاهای سبز اقدامات مختلفی مانند آموزش به کودکان، کاشت درختان، پاکسازی محیط زیست از زباله و… را انجام می‌دهند.

در ایران هم طی یکی دو سال اخیر همزمان با شروع سال تحصیلی کارمندان سامسونگ در مراکز آموزشی مناطق محروم حاضر می‌شوند و به نوسازی و تجهیز مدارس کمک می‌کنند. سال گذشته سامسونگ کمپین «کوله رنگی» را در موسسه محک و مناطق محروم شهر تهران برگزار کرد.

 

منبع: سیتنا

"مهر«سلام«سلام به«سلام در«سلام درآمد«سلام زنگ«سلام سامسونگ«سلام صدا«سلام کمپین«سلام مدرسه»«سلام مهربهبه «سلامبه دربه درآمدبه زنگبه سامسونگبه صدابه کمپینبه مدرسه»به مهردردر «سلامدر بهدر درآمددر زنگدر سامسونگدر صدادر کمپیندر مدرسه»در مهردرآمددرآمد «سلامدرآمد بهدرآمد دردرآمد زنگدرآمد سامسونگدرآمد صدادرآمد کمپیندرآمد مدرسه»درآمد مهرزنگزنگ «سلامزنگ بهزنگ درزنگ درآمدزنگ سامسونگزنگ صدازنگ کمپینزنگ مدرسه»زنگ مهرسامسونگسامسونگ «سلامسامسونگ بهسامسونگ درسامسونگ درآمدسامسونگ زنگسامسونگ صداسامسونگ کمپینسامسونگ مدرسه»سامسونگ مهرصداصدا «سلامصدا بهصدا درصدا درآمدصدا زنگصدا سامسونگصدا کمپینصدا مدرسه»صدا مهرکمپینکمپین «سلامکمپین بهکمپین درکمپین درآمدکمپین زنگکمپین سامسونگکمپین صداکمپین مدرسه»کمپین مهرمدرسه»مدرسه» «سلاممدرسه» بهمدرسه» درمدرسه» درآمدمدرسه» زنگمدرسه» سامسونگمدرسه» صدامدرسه» کمپینمدرسه» مهرمهر «سلاممهر بهمهر درمهر درآمدمهر زنگمهر سامسونگمهر صدامهر کمپینمهر مدرسه»