در حال بارگذاری اطلاعات

-

ال جی

تکنولوژی‌ و فناوری‌های روز بکار گرفته شده در محصولات ال‌جی، تولید محصولات منحصر به فرد در کنار طراحی های بی‌نظیر می‌تواند یکی از منابع سرمایه‌گذاری در آینده محسوب شود. در سال 2014 شرکت ال‌جی ، شامل 4 واحد کسب و کار - سرگرمی های خانگی، موبایل، لوازم خانگی و سیستم‌های تهویه مطبوع و قطعات خودرو- با ...
بیشتر بدانیم ...


مطالب مرتبط

برگزاری مراسم تجلیل از الوان به عنوان حامی حقوق مصرف کنندگان

مانیتور لنوو ThinkVision P44W همراه با قابلیت‌های مدرن مخصوص حرفه‌ای‌ها و گیمرها معرفی شد

پاکشوما برگزیده شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی گردید

رونمایی از تلویزیون های QLED 2019 سامسونگ در نمایشگاه فروم 2019

معرفی کمپانی ال جی از یک مانیتور 4K جدیددر کشور ژاپن.

جشنواره 5 روزه ال جی “بهترین برای بهترین‌ها”

شهریور 1396,20 سرویس خبری

تخفیف جشنواره ۵ روزه علاوه بر تخفیف جشنواره های اینچ‌های طلایی و فصل وصل است که رقم بیشترین تخفیف آن به بیش از ۸ میلیون تومان می‌رسد.

این تخفیف برای بهترین تلویزیون‌ها و یخچال های ال‌جی می باشد از جمله تلویزیون های دارای تکنولوژی برتر OLED و ساید بای ساید های دارای درب Door-in-Door. این شرایط فوق العاده فقط برای مدت ۵ روز فعال است. فرصت این جشنواره را که از ۲۱ تا ۲۵ شهریور ماه برگزار می‌شود از دست ندهید. دوستان و خانواده‌تان را که به فکر خرید تلویزیون و ساید بای ساید هستند مطلع کنید و آنها را با استفاده از از این فرصت استثنایی خوشحال کنید.

شرایط جشنواره:

تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد( فرصت نصب تا ۲۸ شهریور ۱۳۹۶).
تخفیفات این جشنواره علاوه بر جشنواره های تصویری اینچ های طلایی و خانگی فصلِ وصل می باشد، لذا دقت نمایید در مدل هایی که در دو جشنواره مشترک اند، مجموع مبالغ هدایا بصورت یکجا در کارت هدیه ای که هنگام خرید دریافت نموده اید شارژ می گردد و نیاز به دو کارت هدیه نمی باشد.
استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید محصولات مشمول جشنواره ( مطابق با جدول)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت است.
شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام با شماره ۰۲۱-۸۴۷۳۳ تماس حاصل نمایید.

مراحل شارژ کارت هدیه:

جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد. جهت نصب با شماره  ۸۴۷۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
مهلت نصب محصولات تا ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۶ می باشد.
تنها ارسال شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت “کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری / لوازم خانگی” درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمایید.
به ازای هر محصول مشمول جشنواره که  خریداری می کنید، یک کارت دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.
حداکثر تا ۷ روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر ۱۴ روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.
جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد ۱ را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ ارسال فرمایید.
در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت دو هفته از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد ۴ را به شماره ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره  ۸۴۷۳۳-۰۲۱ (بخش جشنواره ها) تماس بگیرید.فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا  ۱ مــــاه پس از پــایان جشـــنواره(که متعاقباً اعلام می شود) خـــــواهــد بود و پس از این مدت شــارژ کارت ها میسر نمی باشد.
کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال وجه یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد .

 

منبع: ال جی

“بهترین 5“بهترین ال“بهترین برای“بهترین بهترین‌ها”“بهترین جشنواره“بهترین جی“بهترین روزه۵5 “بهترین5 ال5 برای5 بهترین‌ها”5 جشنواره5 جی5 روزهالال “بهترینال 5ال برایال بهترین‌ها”ال جشنوارهال جیال روزهبرایبرای “بهترینبرای 5برای البرای بهترین‌ها”برای جشنوارهبرای جیبرای روزهبهترینبهترین‌ها”بهترین‌ها” “بهترینبهترین‌ها” 5بهترین‌ها” البهترین‌ها” برایبهترین‌ها” جشنوارهبهترین‌ها” جیبهترین‌ها” روزهجشنوارهجشنواره “بهترینجشنواره 5جشنواره الجشنواره برایجشنواره بهترین‌ها”جشنواره جیجشنواره روزهجیجی “بهترینجی 5جی الجی برایجی بهترین‌ها”جی جشنوارهجی روزهروزهروزه “بهترینروزه 5روزه الروزه برایروزه بهترین‌ها”روزه جشنوارهروزه جی